Jak podaje portal Jastrząb Post, gościem we wczorajszym wydaniu „Pytania na śniadanie” była znana dziennikarka – Anna Lewandowska. Okazuje się jednak, że wczorajszy wywiad nie był dla gwiazdy zbyt szczęśliwy.

Takiej wpadki chyba nikt się nie spodziewał!

Anna Lewandowska była gościem u Małgorzaty Opczowskiej i Łukasza Nowickiego. Rozmowa dotyczyła Krystyna Ochmana i jego występu na Eurowizji. Nagle jednak rozmowa zeszła na zupełnie inne tory, a wszystko to przez wpadkę Anny Lewandowskiej.

- A teraz historia nie z tej ziemi. Małgosiu Opczowsko, wyobraź sobie, że jesteś w 39. miesiącu ciąży… – powiedziała dziennikarka.

Dziennikarze mocno zdziwili się na te słowa! Łukasz Nowicki dodał nawet, że dziennikarce chyba chodziło o słonia!

Ogromny podziw dla Krystiana Ochmana!

Anna Lewandowska wyjawiła jednak, że chciała opowiedzieć o historii fanki, która urodziła podczas koncertu Metallici, co miało miejsce w Brazylii. Co więcej, dziennikarka dodała, że jej pomyłka wynikała z ogromnych emocji, jakie przysporzył jej występ Krystiana Ochmana.

Głos na temat naszego reprezentanta na Eurowizji zabrał także Michał Szpak. Jak zaznaczył wokalista, Krystian Ochman ma niezwykły talent i wybitny głos. Szpak dodał, że wierzy w to, że młody muzyk zajdzie daleko w swojej karierze.