Nie ma chyba osoby w naszym kraju, która nie słyszała o zeszłorocznym wykroczeniu znanej polskiej wokalistki – Beaty Kozidrak. Jak wiadomo, we wrześniu ubiegłego roku, piosenkarka została zatrzymana podczas prowadzenia samochodu. Kobieta była bowiem pijana.

Jest wyrok w sprawie Beaty Kozidrak!

Jak przypomina portal Pomponik, pierwszy wyrok w tej sprawie zapadł jeszcze w październiku ubiegłego roku. Wtedy to Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów wskazał, że kobieta jest winna popełnionego czynu i wydał wyrok w wysokości sześciu miesięcy pozbawienia wolności oraz prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie.

Kilka dni temu, 4 maja, rozpatrzona została apelacja, którą złożyła oskarżona. Finalnie sąd wyznaczył Beacie Kozidrak grzywnę w wysokości 50 tysięcy złotych, 5 lat zakazu prowadzenia samochodów oraz 20 tysięcy złotych świadczenia dla funduszu postpenitencjarnego.

Paweł Kukiz nie zostawił na sędziach suchej nitki!

Wczoraj w „Gościu Wydarzeń” pojawił się Paweł Kukiz. Jednym z tematów rozmowy była między innymi reforma sądownictwa, którą przeprowadził sam Zbigniew Ziobro. Polityk w dość mocnych słowach skomentował samą reformę, a także odniósł się do wyroku w sprawie Beaty Kozidrak. Jego zdaniem złagodzenie wyroku dla gwiazdy, z powodu jej dorobku muzycznego jest po prostu niedopuszczalne.

- Reforma sądów, która poszła w takim kierunku, że jakaś sędzina w uzasadnieniu wyroku w sprawie pani Beaty Kozidrak twierdzi, że okolicznością łagodzącą jest jej dorobek artystyczny i to jest kpina. Nie jestem okrutny wobec Beaty Kozidrak. Jeżeli ktoś ma problem, to stara się coś z tym fantem zrobić – zaznaczył Paweł Kukiz.

Co więcej polityk zaznaczył, że jego zdaniem jak najszybciej powinna został powołana Izba Dyscyplinarna, która nadzorowałaby pracę sędziów w naszym kraju. W takim wypadku sędzia, który wydał wyrok w sprawie Beaty Kozidrak mógłby zostać upomniany lub nawet ukarany.

A jakie jest Wasze zdanie na temat złagodzenia wyroku w sprawie Beaty Kozidrak? Czy faktycznie dorobek artystyczny gwiazdy powinien wpłynąć na wysokość kary za takie przewinenie?

O TYM SIĘ MÓWI: WŁADIMIR PUTIN W PRZEMÓWIENIU ZACHOWAŁ POZORNĄ OSTROŻNOŚĆ FAKTY DOTYCZĄCE MOBILIZACJI ROSJI I TAK WYSZŁY NA JAW

PRZYPOMNIJ SOBIE: KUBA WOJEWÓDZKI MA STANĄĆ PRZED SĄDEM ZA CZYNY SPRZED ROKU. CZY CELEBRYTA ODPOWIE ZA SPOWODOWANIE NIEBEZPIECZEŃSTWA

PORTAL "ŻYCIE NEWS" PISAŁ TAKŻE O: ROSYJSKI AMBASADOR OBRZUCONY CZERWONYM PŁYNEM PODCZAS DEMONSTRACJI W WARSZAWIE. RZECZNICZKA ROSYJSKA SKOMENTOWAŁA

W UBIEGŁYM TYGODNIU: ZŁA WIADOMOŚĆ DLA POLAKÓW. CENY ZA ENERGIĘ NADAL BĘDĄ ROSŁY. NIEZNANY JEST TERMIN ZATRZYMANIA TEJ SYTUACJI