Jak przypomina portal "Super Express", Jolanta Kwaśniewska została uhonorowana statuetką "Osobowość dekady". Nagroda wręczana jest przez wydawcę magazynu "Osobowości i sukcesy", a także przez Excellent Events. Po wyróżnieniu wiele osób wskazuje, że w polskiej polityce brakuje kobiet takich, jak Jolanta Kwaśniewska.

Czy Jolanta Kwaśniewska zdecyduje się wejść na polską scenę polityczną?

Jolanta Kwaśniewska od lat cieszy się niesłabnącą sympatią Polaków. Wielu z nich jest zdania, że była ona najlepszą ze wszystkich pierwszych dam, jakie w ostatnich dziesięcioleciach pełniły tę funkcję. Nikogo nie dziwi więc, że Kwaśniewska została uznana za "Osobowość dekady".

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Plejada
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Plejada
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Plejada

Po przyznaniu byłej pierwszej damie nagrody, zaczęły znów pojawiać się głosy mówiące o tym, że Jolanta Kwaśniewska powinna zająć się politykom. Jej mąż, Aleksander Kwaśniewski stwierdził jednak, że jest to scenariusz nie do zrealizowania.

"Ona w polskiej polityce nigdy nie była i nie chce być" - podkreślił Aleksander Kwaśniewski dodając, że nie ma nikogo, kto byłby w stanie namówić jego żonę na zaangażowanie się w aktywność polityczną. Przyznał, że Jolanta Kwaśniewska koncentruje się na działalności charytatywnej, która szczególnie w dobie rosyjskiej inwazji na Ukrainę, jest szczególnie ważna.

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Health & Fitness
Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Health & Fitness
Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Health & Fitness

Zdaniem Aleksandra Kwaśniewskiego, jego żona nie odnalazłaby się w ciągłym politycznym konflikcie, tym bardziej, że zawsze koncentruje się na łączeniu. Były prezydent wsomniał również, że nie dziwi go fakt, że jego żona zrobiła tak duże wrażenie na kapitule przyznającej nagrodę, bo na nim Jolanta Kwaśniewska robi wrażenie od 45 lat.

A wy, widziecie Jolantę Kwaśniewską w polskiej polityce?

To też może cię zainteresować: Jolanta Kwaśniewska zachwycała na Gali Osobowości i Sukcesy 2022. Jak wyglądała była pierwsza dama

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ostatnie nagranie Margaret wywołało wśród jej fanów ogromne poruszenie. Wielbiciele piosenkarki doputują, co się z nią dzieje

O tym się mówi: Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego zdradził, czy polityk wybiera się na emeryturę. Jego słowa nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości