Jak przypomina portal "Super Express", Margaret odeszła jakiś czas temu z programu "The Voice of Poland". Jak przyznawała w tamtym czasie zmagała się z depresją. Ostatnia aktywność piosenkarki w mediach społecznościowych, wywołuje lawinę komentarzy od zaniepokojonych fanów. "Co się z nią stało?" - dopytują internauci.

Stan Margaret mocno zaniepokoił fanów

Margaret należy do gwiazd, które są aktywne w mediach społecznościowych. Publikuje tam swoje prywatne zdjęcia, a także różnego rodzaju nagrania. Jedno z ostatnich szczególnie zwróciło uwagę fanów Margaret.

@margaret_ofc

Dawajcie szalone tance ! Udostępnianko będzie czynione 🤍 @goorciam #cryinmygucci #cryinmyguccichallenge #dancechallenge #tiktokdance #tiktokdancechallenge #maggiedance

♬ Cry In My Gucci (TikTok Clip) - Margaret

Na nagraniu zamieszczonym na TikToku, możemy zobaczyć Margaret w krótkim układzie tanecznym, do jej najnowszej piosenki, "Cry In My Gucci". Niestety to nie talent artystki przykuł uwagę wszystkich, ale jej wygląd. Pod postem zaroiło się od komentarzy zmartwionych wielbicieli gwiazdy.

Wiele osób zwróciło uwagę, że Margaret nie przypomina już dawnej siebie. Wielu z jej dawnych sympatyków nie mogło uwierzyć, że to faktycznie ona. Fani nie mają wątpliwości, że Margaret jest za chuda, a zdaniem wielu, "nie wygląda zdrowo". Jedna z internautek wprost zapytała, czy artystka jest chora?

Szczupła sylwetka, to nie jedyna zmiana, jaką możemy zaobserwować u Margaret. Piosenkarka jakiś czas temu zdecydowało się obciąć włosy i przefarbować je na rzucający się w oczy pomarańczowy kolor. Była to spora zmiana, bo do tej pory, gwiazda kojarzona była z długimi włosami w jasnym odcieniu blondu.

@margaret_ofc

LIVE Z KRĘCENIA KLIPU CRY IN MY GUCCI. 6.05 17:00 bądźcie 🌪💞

♬ dźwięk oryginalny - Margaret

A wy, co sądzicie o metamorfozie, jaką przeszła Margaret?

To też może cię zainteresować: Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego zdradził, czy polityk wybiera się na emeryturę. Jego słowa nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dorota Wellmn zdradziła, jak wygląda jej współpraca z Marcinem Prokopem. "Po nim można się spodziewać wszystkiego"

O tym się mówi: Aleksandr Łukaszenka mówi o Polsce. "Często rozmawialiśmy na ten temat ostatnio z prezydentem Rosji"