Od dekad wiemy, że żona byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego, elegancka i wytworna Jolanta Kwaśniewska słynie z idealnie dopracowanego wizerunku, a jej stylizacje mogą posłużyć wielu kobietom za wzór do naśladowania.

Była pierwsza dama wyróżniała się z tłumu wytwornie ubranych uczestników gali

Pomimo nielicznych wpadek w tym zakresie, na politycznej arenie międzynarodowej Jolanta Kwaśniewska, pełniąc rolę pierwszej damy Rzeczypospolitej Polski, zawsze niosła pozytywny wizerunek, elegancję i wyczucie smaku w doborze zarówno kroju, jak i faktury, koloru i dodatków.

Nie możemy również zapomnieć o perfekcyjnie wystylizowanych włosach oraz o makijażu dostosowanym zarówno do okazji, jak i urody i wieku. Była pierwsza dama podczas Gali Osobowości i Sukcesy 2022 ponownie dała o sobie znać jako kobieta o wysokiej wrażliwości estetycznej i nienagannej aparycji.

Wśród wielu znanych w przestrzeni publicznej osób Jolanta Kwaśniewska wręcz błyszczała, odznaczając się na tle równie wytwornie przyodzianych gości. Nawet liczba widniejąca w metryce Jolanty Kwaśniewskiej nie przeszkodziła jej w kolejnym sukcesie pod względem idealnego stylu i nienagannych manier.

Jak podaje JastrzabPost, była prezydentowa, zjawiając się na evencie, swoją stylizacją pokazała wszystkim, iż aktualne trendy nie są jej obce. Być może umiejętność Jolanty Kwaśniewskiej w tak dokładnym dopracowywaniu swojego wyglądu wynika z potrzeby, jaka zaistniała w czasie kadencji prezydenckiej jej męża Aleksandra.

Musimy jednak przypomnieć, że w jednym z wywiadów była pierwsza dama, zaznaczyła stanowczo, że eleganckie kostiumy, sukienki i dodatki nie stanowią integralnej części garderoby, która jest najbliższa jej sercu. Jak przyznała, preferuje sportową elegancję zamiast kostiumów i sukienek.

O tym się mówi: Władimir Putin wyraził w czasie przemówienia swoje zamiary. Zdradziły je kluczowe słowa

Zerknij: Rosyjskiego ambasadora w Polsce spotkała nieprzyjemna niespodzianka. Wszystko w czasie jego wizyty na Cmentarzu żołnierzy radzieckich