Jak przypomina portal "Super Express", Agata Kornhauser-Duda słynie z tego, że zawsze wybiera stroje idealnie dopasowane do okazji. Udaje jej się to połączyć z własnymi upodobaniami i aktualnymi trendami w modzie. Tą stylizacją udowodniła to po raz kolejny.

Stroje pierwszej damy

Jak każda pierwsza dama, tak i Agata Kornhauser-Duda musi liczyć się z tym, że każda jej stylizacja jest oceniana i stanowi inspirację dla wielu kobiet. Także strój, jaki żona prezydenta Andrzeja Dudy wybrała na śniadanie wielkanocne z uchodźcami z Ukrainy, przykuwał uwagę.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Caritas Polska oraz Polski Holding Hotelowy. Pierwsza dama na tę wyjątkową okazję założyła jasną sukienkę ozdobioną niebieskimi i turkusowymi wzorami. Tkanina lekko połyskiwała, co dodawao całej styliazji uroku. Do sukienki pierwsza dama dobrała dyskretne kolczyki.

Wybór takiego stroju wskazuje, że pierwsza dama doskonale zna modowe trendy. To właśnie długie, wzorzyste sukienki to absolutny hit sezonu wiosna/lato 2022.

Różnie oceniana

Stroje Agaty Kornhauser-Dud są często oceniane nie tylko przez Polki i prasę plotkarską, ale także i ekspertów. Nie wszystkim stylizacje obecnej pierwszej damy przypadły do gusty. Michał Zaczyński w rozmowie z "Faktem" stwierdził, że stroje żony prezydenta Andrzeja Dudy "są nieciekawe. To tylko eleganckie kostiumy, garsonki jak dla urzędniczki".

Wizerunek pierwszej damy nie przypadł również do gustu Irenie Kamińskiej-Radomskiej. Specjalistka od etykiety stwierdziła, że choć styl pierwszej damy zapowiadał się dobrze, ostatecznie jej się nie podoba. "Ten wizerunek jest za słaby w stosunku do tego co jest w środku" – wyjaśniła trenerka.

A wy, jak oceniacie styl obecnej pierwszej damy?

To też może cię zainteresować: Obrońcom Ukrainy brakuje podstawowych produktów. Jedyny ratunek w Darczyńcach i Wolontariuszach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dziennikarze zapytali Rosjan o sytuacje na Ukrainie. Ich odpowiedzi wprawiają w osłupienie

O tym się mówi: Kuba Wojewódzki zdradził tajemnicę Kamila Stocha. To dlatego podjął taką decyzję