Jak przypomina portal "Super Express", Ewa Bilan-Stoch ma artystyczną duszę. Od lat z powodzeniem realizuje się w fotografii. Wygląda na to, że już niebawem życie żony Kamila Stocha zupełnie się zmieni. Stochowie mają ogromne powody do radości. O co chodzi?

Artystyczna dusza

Ogromną pasją Ewy Bilan-Stoch jest fotografia. Zrobione przez nią zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że żona Kamila Stocha ma talent. na swoim koncie ma już kilka wystaw, na których zaprezentowała wykonane przez siebie zdjęcia. Na jednej z nich, zaprezentowała zdjęcia związane ze skokami narciarskimi.

Co ciekawe, Ewa Bilan-Stoch ma na swoim koncie także przygodę z telewizją. Swego czasu prowadziła na antenie Eurosportu program poświęcony zimowym dyscyplinom sportu. Do tego jest menadżerką swojego męża Kamila Stocha, a także jego kolegów z kadry: Dawida Kubackiego, Piotra Żyły oraz Stefana Huli. Prowadzi również własną firmę marketingową.

Nowe wyzwanie

Życie Bilan-Stoch w najbliższym czasie ulegnie sporej zmianie, a wszystko za sprawą nowego wyzwania zawodowego, jakim będzie współpraca z marką "Fox Dekorator".

Co ważne, Ewa Bilan-Stoch już współpracowała z marką przy okazji kalendarza z efektami dekoracyjnymi, które zostały wykorzystane przy robieniu galerii trofeów, jakie udało się wywalczyć Kamilowi Stochowi na skoczniach świata.

Jeszcze w kwietniu ma trafić do sprzedaży kolekcja "Moja natura". Ma ona zawierać "cztery produkty dekoracyjne w dziesięciu kolorach". Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Jesteście ciekawi efektów pracy Ewy Bilan-Stoch?

To też może cię zainteresować: Marcin Hakiel zdobył się na szczere wyznanie. Czy zdradzi powody rozstania z Kasią Cichopek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Sikora i Izabella Krzan postanowili pochwalić się swoją wiedzą. Jak sobie poradzili z przygotowanymi pytaniami

O tym się mówi: Alan Andersz zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojej relacji z Antkiem Królikowskim. "To on z tym musi żyć, a nie ja". O co chodzi