Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel oświadczyli, że zdecydowali się rozstać po 17. wspólnie spędzonych latach. Tancerz zdecydował się w szczerej rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską opowiedzieć o trudnych chwilach, jakie obecnie przeżywa. Choć wywiad wciąż przed nami, to jego fragmenty już obiegły media. Poznajcie szczegóły!

Nie tak idealnie

Przez bardzo długi czas Marcin Hakiel i Kasia Cichopek uchodzili za małżeństwo idealne. Jeszcze niedawno publikowali wspólne zdjęcia, na których wyglądali na szczęśliwych. Tym większym zaskoczeniem dla ich fanów była decyzja o rozstaniu. Do tej pory ani tancerz, ani aktorka nie zdecydowali się na wyjawienie powodów rozstania.

To może się jednak zmienić, bo Marcin Hakiel zdecydował się udzielić szczerego wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej z "Miasta kobiet". Z zapowiedzi programu wynika, że jednym z tematów poruszonych w trakcie rozmowy, będą emocje związane z rozstaniem. Będziemy mieli okazję przekonać się, co czuje "porzucony mężczyzna i jak zamierza budować swoje życie od nowa".

Choć rozmowa jeszcze przed nami (będziecie mogli ją zobaczyć już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:30, powtórka o godzinie 22:15 w kanale TVN Style), to już sieć obiegł jej fragment. O czym była w nim mowa.

Marcin Hakiel o trudnym rozstniu

Jak wspominaliśmy, Marcin Hakiel i Kasia Cichopek byli razem przez 17. lat. Rozstanie po tak długim czasie nigdy nie jest łatwe. Tancerz podkreślił, że pogodzenie się z odejściem bliskiej osoby nie jest łatwe i wymaga czasu.

"Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie i nigdy w ten sposób nie myślałem, że jakby można wyłączyć guzik i po prostu przestać myśleć o tej osobie. W sumie chyba jakaś część mnie do dzisiaj ma jakieś pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki" - zdradził Marcin Hakiel.

Jesteście ciekawi, co jeszcze zdradzi Marcin Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską?

To też może cię zainteresować: Alan Andersz zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojej relacji z Antkiem Królikowskim. "To on z tym musi żyć, a nie ja". O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niecodzienne zachowanie Władimira Putina przykuwa uwagę. Wszystko zostało nagrane

O tym się mówi: Donald Tusk może być spokojny o jesień życia. Jego emerytura będzie rekordowo wysoka