Jak podaje portal "Super Express", odmieniony Lech Wałęsa pojawił się w kościele. Były prezydent nie tylko zaskoczył nowym uczesaniem, ale także zmienionym wąsem. Niektórym nowy wąs Wałęsy kojarzy się z gwiazdą rockowej grupy Motorhead, Lemmym Kilmisterem.

Odmieniony Lech Wałęsa

Lech Wałęsa regularnie pojawia się w kościele. Nie inaczej było ostatnio. Były prezydent pokazał się w nieco innej niż dotychczas odsłonie. Legendarny przywódca Solidarności postawił na nową fryzurę. Skrócił włosy po bokach, a górę zaczesał lekko do tyłu. To jednak nie koniec zmian w wyglądzie.

Lech Wałęsa nie ma już wąsów w prostej linii nad ustami. Wykraczają one poza linię ust, opadając w dół. Część osób wskazuje, że dzięki tej zmianie Lech Wałęsa wygląda jak Lemmy Kilmister z zespołu Motorhead.

Lech Wałęsa / YouTube: Onet News
Lech Wałęsa / YouTube: Onet News
Lech Wałęsa / YouTube: Onet News

Zdjęcia odmienionego Lecha Wałęsy zobaczycie tutaj.

Święta Lecha Wałęsy

Wiele osób zastanawia się, czy wielkanocne święta Lecha Wałęsy okazały się bardziej dostanie niż miało to miejsce w czasie Bożego Narodzenia. To właśnie wtedy prezydent Lech Wałęsa uskarżał się, że jego sytuacja fiansowa w związku z epidemią koronawirusa mocno ucierpiała.

"Nie będzie żadnych prezentów, bo zbankrutowałem. Nie mam pieniędzy. Mam chęci na prezenty, ale na razie nie mam za co ich kupić" - żalił się wówczas w rozmowie z "Super Expressem" były prezydent.

Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II

Sytuacja zmusiła nawet Lecha Wałęsę do tego, aby zamieścić w sieci ofertę swoich usług. W ogłoszeniu pisał między inymi o tym, że chce się podzielić "swoją wiedzą i doświadczeniem". W ogłoszeniu reklamował się, jako "świetny mówca i doświadczony przywódca".

A jak wam podoba się Lech Wałęsa w nowej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Krystyna Pawłowicz świętowała 70. urodziny. Prezent od tajemniczego mężczyzny był uroczy. Co dostała solenizantka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katolicy chcieliby, aby wróciła zmieniona przez pandemię tradycja. Wierni podpisują się pod apelem. Czego dotyczy

O tym się mówi: Rosyjskie rakiety spadły na Lwów. Mer miasta wskazuje, że celem ataku była infrastruktura