Krystynę Pawłowicz, czyli niegdysiejsza posłankę Prawa i Sprawiedliwości, zna niemal każdy. Kontrowersyjne wypowiedzi polskiej prawnik i polityk wciąż krążą po sieci. Kobieta nie zyskała sympatii głównie w grupie młodszych wyborców.

Krystyna Pawłowicz świętowała 70. Urodziny

Krystyna Pawłowicz świętowała w ostatnim czasie 70. urodziny. Kobieta nie zwala jednak tępa i wciąż zajmuje się wieloma projektami zawodowymi. Przypomnijmy, że teraz Krystyna Pawłowicz jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego.

Krystyna Pawłowicz. Źródło: youtube.com
Krystyna Pawłowicz. Źródło: youtube.com
Krystyna Pawłowicz. Źródło: youtube.com

W dniu urodzin Krystyna Pawłowicz wybrała się do kościoła. Ochroniarz byłej posłanki odebrał ją spod domu . Mężczyzna miał ze sobą… ogromny bukiet kwiatów!

Prezent od tajemniczego mężczyzny był uroczy

Ta urocza niespodzianka wywołała uśmiech na twarzy pani polityk. Szczęśliwa odebrała kwiaty od ochroniarza i wsiadła do samochodu.

Krystyna Pawłowicz/ screen youtube
Krystyna Pawłowicz/ screen youtube
Krystyna Pawłowicz/ screen youtube

Krystyna Pawłowicz nie świętowała hucznie urodzin. Wspaniała i słoneczna pogoda zachęciła ją jednak do krótkiego spaceru. Solenizantce wystarczy życzyć dużo zdrowia.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe