Edyta Górniak w ostatnim czasie jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w polskim show-biznesie. Wokalistka przypomniała o sobie dzięki zaskakującym i często niezrozumiałym poglądom. Sama gwiazda przez owe zachowanie straciła uznanie i autorytet w oczach tysięcy Polaków.

Edyta Górniak opowiedziała o dobroczynnym wpływie natury na jej zdrowie

W ostatnim czasie Edyta Górniak wprowadziła w swoim życiu wiele zmian. Od jesieni 2020 roku mieszka w domku w Zakopanem. Wokalistka, choć bardzo kocha góry, często jednak wspomina, że brakuje jej morza i jodu. Ma on bowiem na organizm piosenkarki zbawienny wpływ.

Zresztą sama Edyta Górniak przekonała się o tym kilka dni temu. Piosenkarka mierzyła się z zapaleniem gardła, przez co jej występ na koncercie wielkanocnym stał pod znakiem zapytania.

Kilka dni nad morzem, zbawienny wpływ jodu oraz przytulanie się do brzozy zdecydowanie jednak pomogły. Edyta Górniak w kilka dni wróciła do pełni zdrowia. Jak napisała wokalistka na Instagramie - cuda się zdarzają.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe