Hania Stach dała się poznać szerszej publiczności po udziale w drugiej edycji programu "Idol". Fani muzycznego show i członkowie jury byli zachwyceni wokalem kobiety.

Jak potoczyły się losy Hani Stach?

Hania Stach miała ogromną szansę na zwycięstwo, jednak nie udało jej się to z zaskakującego powodu. Młoda wokalistka miała problemy zdrowotne i musiała zrezygnować z udziału w show.

Hania Stach nie zrezygnowała jednak z wokalnej kariery. Po udziale w show nagrała dwie solowe płyty (pierwszą w 2004 roku) i brała udział w różnych wydarzeniach muzycznych.

Gwiazda programu "Idol" podjęła zaskakująca decyzję

W 2007 roku Hania Stach wzięła udział w festiwalu w Opolu. Piosenkarka zaliczyła również występ na festiwalu Sopot TOP Trendy 2012. Wybrała piosenkę ze swojej drugiej płyty, "I Want to Love You".

Po jakimś czasie Hania Stach zniknęła jednak z polskiego show biznesu i skupiła się na rodzinie. Jakiś czas temu Hania Stach przeprowadziła się do stolicy Malezji - Kuala Lumpur. Tam urodziła swoją pierwszą pociechę - synka Iwo. Chłopczyk jest niezwykle podobny do swojej mamy. Zobaczcie sami.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe