Jak podaje portal "Super Express", święta to czas, który chętnie spędzamy z rodziną i najbliższymi. Nie inaczej będzie w przypadku prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Wiadomo, z kim Jarosław Kaczyński spędzi Wielkanoc.

Gdzie święta spędzi Jarosław Kaczyński?

Jarosław Kaczyński nie raz przyznawał, że od momentu katastrofy smoleńskiej, jego radość ze świąt jest mniejsza. Trudno się dziwić. Prezes PiS stracił w niej brata bliźniaka oraz bratową. Później odeszła również jego mama, Jagwiga Kaczyńska. Jak przyznał kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, Jan Maria Tomaszewski przyznał, że po odejściu Lecha i Marii "świat się toczy, ale to nie to samo".

Brat cioteczny prezesa PiS zdradził, że to właśnie u niego Jarosław Kaczyński spędzi Święta Wielkanocne. Dodał, że Jarosław Kaczyński jest dla niego, jak rodzony brat. "Pewnie do mnie przyjedzie na śniadanie wielkanocne. Będzie jajeczko, takie tradycyjne śniadanie wielkanocne" - dodał Jan Maria Tomaszewski. Na stole ma nie zabraknąć tradycyjnych potraw, w tym nieodłącznego w Wielkanoc jajka.

Jan Maria Tomaszewski/YouTube @Anh Tran
Jan Maria Tomaszewski/YouTube @Anh Tran
Jan Maria Tomaszewski/YouTube @Anh Tran

Zdradził również, że przy świątecznym stole nie poruszają tematu katastrofy smoleńskiej, bo jest to dla nich zbyt trudny i bolesny temat. Być może swojego wuja odwiedzi również jego bratanica Marta Kaczyńska wspólnie z rodziną.

Niepokój o dom

Być może świętując w rodzinnym gronie, Jarosławowi Kaczyńskiemu uda się zapomnieć o widmie utraty domu, które ma się nad nim się unosić. Wszystko ma mieć związek z procesem, jaki Kaczyńskiemu wytoczył senator Krzysztof Brejza. Polityk Kolicja Obywatelskiej domaga się od prezesa PiS przeprosin opublikowanych w mediach.

Prawnik Jarosława Kaczyńskiego przekonuje, że jeśli dojdzie do orzeczenia wobec jego klienta takiej kary, będzie on musiał sprzedać dom, aby móc pokryć koszty publikacji przeprosin. Zaznaczył, że prezes Kaczyński nie jest majętnym człowiekiem i sprzedaż rodzinnego domu będzie jedynym wyjściem.

Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com

A wy, z kim zamierzacie spędzić zbliżające się święta?

To też może cię zainteresować: Teresa Lipowska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojej emerytury. "Byłoby ciężko" przyznała i zdradziła wysokość świadczenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Warto ułatwić sobie życie. Jak prawidłowo umyć okna w domu, aby zaoszczędzić czas i pieniądze

O tym się mówi: Marta Kaczyńska cała w skowronkach. Jaką radosną nowinę przekazała