Jak wszyscy wiemy, córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich Marta Kaczyńska, bardzo zazdrośnie chroni swojej prywatności, w związku z powyższym nie ujawnia zbyt wiele informacji ze swojego życia prywatnego.

Marta Kaczyńska cała w emocjach opublikowała znaczący post na mediach społecznościowych

Jej życie miewa swoje wzloty i upadki, lecz wciąż niezłomnie prze do przodu i nie daje się wciągnąć w pseudoafery nakręcane przez kolorowe pisma. Musi jednak uważać, szczególnie na plaży, gdyż fotoreporterzy potrafili ją dopaść nawet tam.

Jeśli na jej instagramowym lub facebookowym profilu pojawia się jakaś publikacja, jest to najczęściej piękny krajobraz lub publikacja związana z życiem zawodowym.

Jak donosi Super Express, w jej życiu jednak wydarzyło się coś, czym zapragnęła podzielić się z większym gronem.

Jak się okazuje, Marta Kaczyńska mocno kibicuje Ukrainie w jej zmaganiach z agresywna Rosją, w związku z czym na wieść o planach na tegoroczne Mistrzostwa Świata w siatkówce, natychmiast postanowiła podzielić się z internautami swoją ekscytacją - Tegoroczne MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE zostały przeniesione z Rosji do Polski i do Słowenii !!! - napisała cała w skowronkach felietonistka.

Jak się okazuje, tegoroczne mistrzostwa przeniesiono z Rosji do Słowenii i Polski, z powodów wszystkim dobrze znanych. Te informacje skłoniły Martę Kaczyńską do okazania osobistego entuzjazmu i radości związanej z kolejną sankcją, jaka ma miejsce względem agresywnej Rosji. Jak widać w mediach, Władimir Putin nie przejął się tym zbytnio i zapowiedział Powrót na Księżyc.

O tym się mówi: Polska wzmacnia uzbrojenie. Szef Mon Mariusz Błaszczak złożył ważny podpis

Zerknij też tutaj: Niewybredny żart padł prosto ze sceny. Jego główną bohaterką była Dorota Wellman. Wszystko na rozdaniu Węży 2022

Nie przegap tego, co ważne: Arcybiskup Światosław Szewczuk szczerze o polskiej pomocy humanitarnej. Powiedział także o Rosji