Najsmutniejsze jest, to gdy twoje wysiłki są dewaluowane przez samą naturę, zalewając wszystko deszczem następnego dnia. Ale nadszedł czas, aby przerwać ten zaklęty krąg i powstrzymać próżne wysiłki. W takim przypadku na pewno będziesz potrzebować czegoś, co sprawi, że okna pozostaną czyste i przez cały czas. Znamy ten przepis! Ale o nim później.

A teraz porozmawiamy, dlaczego mycie okien jest tak powolnym zadaniem, a gospodynie domowe robią to bardzo rzadko.

Przede wszystkim jest to praca niewdzięczna i monotonna. Co najmniej pół dnia minie, dopóki nie umyjesz wszystkich okien.

To także praca z wysokością, co zwiększa ryzyko. Jeśli mieszkasz na 9. lub 12. piętrze, ta lekcja zamienia się w walkę o życie, w której każdy dodatkowy krok może być ostatnim. Kolejny test!

I oczywiście, jak już zauważyliśmy, daremność tej pracy. Nawet wypolerowane okna zostaną zniszczone przez pięć minut deszczu lub kilka ptaków znikąd. I nie lubimy, gdy ktoś nie docenia naszych wysiłków.

Biorąc więc pod uwagę wszystkie powyższe niuanse, ludzie często próbują myć okna tylko dwa razy w roku. W szczególności na wielkie święta. Oczywiście w takich warunkach Twoje okna nie będą wyglądać idealnie. Ale taki jest ich los.

Krótko mówiąc, nie chodzi o lenistwo gospodyń domowych, ale o absurd samej sprawy.

Dlatego proponujemy Wam przepis na cudowne narzędzie, które pomoże utrzymać okna w czystości. Więc zapisz to!

Przepis

1 nakrętka dowolnej odżywki do prania;

0,5 szklanki ciepłej przegotowanej wody;

1 łyżka gliceryny;

wygodny pojemnik z tworzywa sztucznego;

pędzle.

Aby przygotować roztwór, wlej nakrętkę zwykłej odżywki do ubrań do plastikowego pojemnika i dobrze wymieszaj z wodą.

Następnie do tej mieszaniny dodaj glicerynę. Jest lepka, dlatego należy ją bardzo ostrożnie wymieszać. Pozostaw roztwór do zaparzenia przez co najmniej 15 minut. Potem będzie gotowy. Teraz wystarczy nałożyć kilka kropel roztworu na pędzel i aktywnie umyć szybę. Szybko przetrzyj roztwór na całej powierzchni szkła, aby nie zdążył wyschnąć. Gotowy.

O tym się mówi: Doniesienia mediów budzą niepokój. Czy ZUS może nie wypłacić emerytur. Jest oficjalna informacja

Zerknij też tutaj: Książę William próbował przytulić Kate podczas spotkania. Reackja księżnej była jednoznaczna. Czy para ma konflikt