Nie jest tajemnicą, że temat ochrony granicy między Polską a Białorusią budził skrajne emocje wśród wielu Polaków, a w szczególności kilku najgłośniejszych celebrytek.

To nagranie nie budzi wątpliwości. Granice Polski wymagają szczególnej ochrony

Jak się okazuje, pod osłoną rosyjskiej agresji na Ukrainę, granicą polsko-białoruską wciąż usiłują przedostać się nielegalnie na polską stronę emigranci ze strony białoruskiej. Jak donosi Interia, następni cudzoziemcy podjęli próbę nielegalnego przekroczenia granicy i przedostania się do Polski.

Straż Graniczna przekazując informacje i materiały zebrane w tej sprawie, nie kryje zaniepokojenia. Jak się okazuje według medialnych doniesień, próbę nielegalnego przejścia na polską stronę z Białorusi podjęło zeszłej domy 37 cudzoziemców.

Na twitterowym profilu Straży Granicznej pojawiła się informacja, iż spośród 37 osób nielegalnie próbujących przekroczyć granicę polską-białoruską znaleźli się obywatele między innymi Tadżykistanu, Sudanu czy Egiptu - Na odcinku ochranianym przez Placówkę Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych służby białoruskie obrzucały kamieniami patrole polskie, w pobliżu dziewięciu cudzoziemców czekało, aby nielegalnie przekroczyć granicę - informują pogranicznicy.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Główny Inspektorat Farmaceutyczny podjął decyzję. Pilnie wycofał jeden ze specyfików często stosowanych. O co chodzi

Zerknij tutaj: Beata Kozidrak dała się przyłpać. W takiej odsłonie widywana jest niezmiernie rzadko