Jak przypomina portal "Super Express", za Beatą Kozidrak są niezwykle trudne chwile. Artystka we wrześniu ubiegłego roku została przyłapana przez policję na jeździe na podwójnym gazie. Spotkały ją za to nie tylko konsekwencje prawne, ale także fala krytyki i mocno nadszarpnięty wizerunek. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu. Już niebawem piosenkarka po raz kolejny zostanie babcią! Wspólnie z ciężarną córką wybrała się na miasto. W takiej odsłonie nie dane jest nam oglądać Beaty Kozidrak zbyt często.

Beata Kozidrak znów zostanie babcią

Już niebawem młodsza córka Beaty Kozidrak powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Agata Pietras zdradziła, że spodziewa się narodzin syna, dla którego wybrała imię Aleksander. Poród zbliża się wielkimi krokami, co bynajmniej nie przeszkodziło Agacie w towarzyszeniu swojej mamie w wypadzie na miasto.

Oczywiście za kierownicą samochodu siedziała ciężarna Agata, bo Beata Kozidrak po wrześniowym pijackim rajdzie nie może prowadzić. Odebranie uprawnień mocno utrudnia życie Beaty Kozidrak, która jest teraz skazana na pomoc ze strony swoich najbliższych. W ramach podziękowania za pomoc Beata Kozidrak zabrała swoją młodszą córkę na lunch.

Po posiłku, Beata Kozidrak towarzyszyła Agacie w wizycie w klinice ginekologicznej mieszczącej się na warszawskiej Saskiej Kępie. W trakcie wypadu na miasto wokalistka miała na sobie spodnie, bluzkę i kurtkę - wszystko w odcieniach wojskowej zieleni. Włosy upieła w niedbały kok. To image mocno odbiegający od tego, jak wygląda na scenie. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

Beaty Kozidrak nie ominęła kara

Po wrześniowej jeździe pod wpływem alkoholu Beata Kozidrak stanęła przed sądem. W pierwszej instancji została skazana na sześć miesięcy wykonywania prac społecznych, zakaz prowadzenia samochodu przez okres 5 lat, a także zapłatę 10 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym.

Od wyroku odwołała się zarówno sama Beata Kozidrak, jak i prokuratura. Sprawa jest w toku. Sprawa przed sądem nie była jedyną konsekwencją tamtych wydarzeń. Artystka straciła wiele intratnych kontraktów reklamowych, a jej obecność na wielu wydarzeniach muzycznych była odwoływana. Teraz sytuacja uległa zmianie.

Jak podoba się wam Beata Kozidrak w pozascenicznej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Krawczyk Junior znów ma poważne problemy. Niebawem nie będzie miał gdzie mieszkać. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W 1997 roku została uznana za najpiękniejszą Polskę. Zaskakujące, czym zajmuje się dziś Roksana Jonek

O tym się mówi: Arcybiskup Światosław Szewczuk szczerze o polskiej pomocy humanitarnej. Powiedział także o Rosji