Jak przypomina portal "O2", Roksana Jonek w 1997 roku została uznana za najpiękniejszą Polkę. Tytuł Miss Polonia wiązał się nie tylko z nagrodami w postaci między innymi samochodu, ale był również przepustką do show biznesu. Jednak Jonek nie skorzystała z tej okazji. Zaskakujące, czym była najpiękniejsza Polka zajmuje się obecnie.

Roksana Jonek najpiękniejszą Polką

Roksana Jonek w 1996 roku sięgnęła po tytuł Miss Śląska i Zagłębia, co otworzyło jej drogę do udziału w wyborach Miss Polonia. Jednak ze względu na to, że nie była wówczas pełnoletnia, nie mogła wystartować wówczas w wyborach Miss Polski.

Stało się to możliwe dopiero rok później, za sprawą tzw. "dzikiej karty", jaką przysłali jej organizatorzy. To ją uznano w 1997 roku za najpiękniejszą. Na tym jej sukcesy się nie skończyły. W 1998 roku została wyróżniona tytułem Miss Tourism International.

Roksana Jonek/YouTube @LisTop
Roksana Jonek/YouTube @LisTop
Roksana Jonek/YouTube @LisTop

Tym zajmowała się po wygranej

Jednak nie związała swojej przyszłości ze światem modelingu i show biznesem. Zdecydowała się spróbować swoich sił w biznesie. Zmiany zaszły również w jej życiu prywatnym. Związała się z piłkarzem Kamilem Kosowskim.

Roksana Jonek najpierw prowadziła firmę zajmującą się negocjowaniem i pośrednictwem w zawieraniu kontraktów reklamowych. Obecnie prowadzi pączkarnię, którą przed czterema laty założył Kamil Kosowski. To jednak nie koniec. W ubiegłym roku wspólnie założyli spółkę jawną "Kosowski & Jonek".

Z informacji zawartych w Krajowym Rejestrze Sądowym wynika, że firma Jonek i Kosowskiego zajmuje się pracami budowlanymi związanymi ze stawianiem budynków. Do tego spółka zajmować ma się również handlem detalicznym, a także obsługiwaniem nieruchomości.

Zaskoczyła was droga, jaką obrała dla siebie Roksana Jonek?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: