Jak podaje portal "Super Express", syn Krzystofa Krawczyka już niebawem może zmierzyć się z poważnymi problemami mieszkaniowymi. Jakiś czas temu Krzysztof Junior zamieszkał ze swoją ukochaną, jej mamą i dzieckiem. Z doniesień medialnych wynika, że mama partnerki Juniora zażądała, żeby mężczyzna się wyprowadził. Już niebawem jedyny syn piosenkarza może zostać bezdomny.

Poważne problemy Krzysztofa Krawczyka Juniora

Krzysztof Krawczyk Junior od dłuższego czasu czeka na decyzję o przyznanie mu mieszkania komunalengo. Można było odnieść wrażenie, że w ostatnim czasie do Juniora uśmiechnęło się szczęście. Otrzymał część świadczenia po swoim ojcu, a także znalazł szczęście u boku Kasi, z którą niedawno zamieszkał.

Wspólnie z ukochaną udzielił szczerego wywiadu dla portalu "Co za tydzień". W trakcie rozmowy przyznał, że dodatkowe pieniądze nie specjalnie poprawiły jego sytuację. Po wykupieniu leków, nadal zostaje mu niewiele na życie. Jakby tego było mało, już niebawem może okazać się, że znów będzie bezdomny.

Krzysztof Krawczyk Junior/Youtube
Krzysztof Krawczyk Junior/Youtube
Krzysztof Krawczyk Junior/Youtube

Kasia i Krzysztof Krawczyk Junior mieszkają wspólnie z mamą kobiety w małym mieszkaniu w Zgierzu. Na niewielkiej powierzchni mieszka cztert osoby. Taka sytuacja ma mocno doskwierać mamie pani Katarzyny, która miała zażądać, aby syn Krzysztofa Krawczyka wyprowadził się do końca maja.

"Mieszkamy w mieszkaniu mojej mamy. Jest osobą starszą i schorowaną, potrzebuje trochę spokoju. Poprosiła więc, żeby do końca maja się wyprowadził. Mamy nadzieję, że do tego czasu dostanie mieszkanie" - zdradziła w wywiadzie partnerka Juniora.

Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Uwaga! TVN

Niestety sytuacja nie jest tak oczywista, bo choć Krzysztof Krawczyk Junior otrzyma mieszkanie, to nie wiadomo, kiedy to może nastąpić. Równie dobrze może dojść do tego za tydzień, za miesiąć, za rok lub za kilka lat.

Myślicie, że jedynemu synowi Krzysztofa Krawczyka uda się znaleźć jakieś wyjście z sytuacji?

To też może cię zainteresować: Aktorka Bożena Dykiel wytrącona z równowagi przez fotoreporterów. Fala krytyki nie ma końca. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Filip Chajzer zaliczył kolejną wpadkę na antenie "Dzień dobry TVN". Wszystko uchwyciły kamery

O tym się mówi: Rodzice chętnie korzystają z finansowego wsparcia. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać dodatkowe pieniądze