Jak podaje portal "Jastrząb Post", w jednym z ostatnich odcinków "Dzień dobry TVN" widzowie mieli okazję usłyszeć z ust Filipa Chajzera kilka niecenzuralnych słów. Wszystko po tym, jak dziennikarz został poszkodowany. Poznajcie szczegóły!

Filip Chajzer nie raz zaskakiwał

Filip Chajzer związany jest z "Dzień dobry TVN" od 2013 roku. Najpierw opracowywał materiały, a od dłuższego czasu jest jednym z gospodarzy programu, który prowadzi w duecie z Magdą Ohme. Parze udało się zaskarbić sobie sympatię widzów, którzy cenią ich za wyjątkowe poczucie humoru.

Filip Chajzer nie raz rozbawił widzów. Ma dystnas nie tylko do świata, ale i do samego siebie. Okazuje się, że potrafi znaleźć powód do śmiechu w sytuacjach, które raczej ze śmiesznymi się nie kojarzą. W jednym z ostatnich odcinków Chajzer padł ofiarą dość groźnie wyglądającego wypadku.

Filip Chajzer i wypadek przed kamerami

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło, kiedy w studiu gościem był sędzia taneczny, Adam Stefański. Miał on nauczyć prowadzących podstaw breakingu, który niebawem zagości jako nowa dyscyplina na Igrzyskach Olimpijskich. Filip Chajzer postanowił spróbować swoich sił i trzeba przyznać, że pierwotnie radził sobie całkiem nieźle.

Poprzeczka poszła niceo wyżej, kiedy Stefański przeszedł do objaśniania techniki stania na rękach. Chajzer postanowił zmierzyć się z tym wyzwaniem. Niestety zadanie go przerosło i Filip Chajzer runął na podłogę. Upadek z pewnością nie należał do przyjemnych, bo z jego ust wyrwał się znany wulgaryzm.

" O kur***. Ożeż, kurczę! Trochę mnie przegięło!" - powiedział Chajzer. Wszystko się nagrało. Jeśli nie mieliście okazji tego zobaczyć na żywo, nic nie szkodzi. Nagranie znajdziecie poniżej.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Rodzice chętnie korzystają z finansowego wsparcia. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać dodatkowe pieniądze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niemiecki ekspert wskazuje, kiedy Rosja zdecyduje się na kolejny atak. Padła konkretna data

O tym się mówi: Państwo Zełenscy nie widzieli się od przeszło miesiąca. Gdzie przebywa Pierwsza Dama Ukrainy