Nie jest tajemnicą, że genialna aktorka Bożena Dykiel ostatnimi czasy mocno podpadła opinii publicznej wygłaszając niepopularne w owym czasie opinie i poglądy na temat sytuacji w Polsce, decyzji rządu i kuriozalnej logiki ogłaszanych zasad.

Z racji tego, że Bożena Dykiel odważnie wygłosiła swoją opinię w telewizji, wieści o jej poglądach rozeszły się jak świeże bułeczki, a konsekwencje za własne zdanie artystka ponosi do dzisiaj.

Kolorowe pisma znowu wzięły na tapet Bożenę Dykiel

Bożena Dykiel pojawiła się ostatnio na uroczystej inauguracji obchodów 50-lecia rocznicy powstania zespołu filmowego “X”. Artystka, wysiadłszy z taksówki, zobaczyła przed wejściem do gmachu zgraję fotoreporterów.

Według Super Expressu informator twierdzący, że był świadkiem dziwnego zachowania aktorki, stwierdził, że nikt z paparazzich nie podbiegł do artystki z widoczną nachalnością. Pomimo utrzymywanego przez fotoreporterów dystansu, aktorka miała zasłonić się i krzyczeć “wynocha, wynocha, wynocha”.

Media plotkarskie okrzyknęły jej zachowanie chamskim - Bożena Dykiel, kontrowersyjna aktorka, dziś kolejny raz popisała się chamstwem. W drodze na Inaugurację obchodów 50. rocznicy powstania Zespołu Filmowego "X" aktorka, zasłaniając się, krzyczała do fotoreporterów: "Wynocha, wynocha, wynocha''. To kolejna podobna akcja tej pani - opisuje jeden z cytowanych portali plotkarskich.

O tym się mówi: Dziwnie buczący samolot krąży nad Warszawą. Czy są powody do obaw

Zerknij tutaj: Noworodek znaleziony w oknie życia w jednym z polskich miast. Dziewczynka została przewieziona do szpitala