Jak podaje portal "Pomponik", nie żyje Agnieszka Mazurek, która była wokalistką popularnego zespołu disco polowego Lider Dance. Koledzy z zespołu, podobnie jak fani nie wierzą, że piosenkarka odeszła. "Ciężko w to uwierzyć. Taka młoda, piękna, utalentowana" - piszą w komentarzach.

Okropny dzień dla fanów zespołu Lider Dance

Zespół Lider Dance zaczął swoją działalność w 2004 roku. Założycielami formacji byli Marcin Madejski i Marcin Tomczyk. Pierwszą wokalistką zespołu była Karolina Michalak, którą w 2014 roku zastąpiła właśnie Agnieszka Mazurek. Wokalistka szybko zdobyła sobie sympatię fanów, a śpiewane przez zespół piosenki, cieszą się w sieci ogromną popularnością.

Niestety Agnieszka Mzurek już nigdy nie nagra nowej piosenki. Piosenkarka zmarła w nocy 12 kwietnia. O nagłym odejściu piosenkarki poinformowali członkowie zespołu w mediach społecznościowych. Jak przyznali jej koledzy, wciąż nie są w stanie uwierzyć w to, że nie ma jej wśród nas.

Podobne emocje towarzyszą fanom zespołu, którzy licznie komentowali informację na Facebooku. Fani składali kondolencje zarówno członkom formacji Lider Dance, jak i bliskim Agnieszki Mazurek.

"Mój Boże Taka Młoda i piękna i ten jest głos nie wierzę" - napisał jeden z internautów. "Niezwykle utalentowana, emanująca niezwykłą energią" - dodał ktoś inny. W wielu komentarzach zwracano uwagę, że nie sposób pogodzić się z nagłym odejściem tak młodej i pełnej życia osoby.

Nie wiadomo, co było przyczyną tak niespodziewanego odejścia Agnieszki Mazurek.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom wokalistki składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Prezydent Andrzej Duda udał się z wizytą na Ukrainę. Spotka się z ukraińskim przywódcą Wołodymyrem Zełenskim

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą przyszłości Ukrainy. Zdradził plany Władimira Putina. Czy są powody do obaw

O tym się mówi: Noworodek znaleziony w oknie życia w jednym z polskich miast. Dziewczynka została przewieziona do szpitala