Jak przypomina portal "Plotek", rozstanie Marcina Hakiela i Kasi Cichopek było dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Para rozstała się po 17 wspólnie spędzonych latach, choć praktycznie przez cały ten czas uchodzili za parę niemal idealną. Ostatnio dużo mówi się o relacji łączącej Kasię Cichopek i Macieja Kurzejewskiego, z którym prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Dziennikarz nigdy nie ukrywał, że bardzo ceni aktorkę znaną z "M jak miłość".

Jak grom z jasnego nieba

Wiadomość o tym, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel się rozstają, spadła na fanów pary, jak grom z jasnego nieba. Z relacji, jakie oboje zamieszczali w mediach społecznościowych wynikało, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, a ich życie to niemal nie kończąca się sielanka. Niestety ten obraz nie okazał się prawdziwy.

Po 17 latach związku para ogłosiła, że podjęła decyzję o rozstaniu. Fani wciąż zachodzą w głowę, co było przyczyną rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. W mediach pojawiły się spekulacje, że aktorkę miało połączyć coś więcej z jej telewizyjnym partnerem z "Pytania na śniadanie" - Maciejem Kurzajewskim.

Tak się poznali

Okazuje się, że znajomość Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest dłuższa niż ich wspólna przygoda ze śniadaniówką TVP. Kurzajewski, Cichopek i Hakiel poznali się na planie programu, który prowadził dziennikarz. Mowa o wznowionym w 2019 roku programie "Czar par", w którym Maciej Kurzajewski był gospodarzem, a małżeństwo Hakielów jurorami.

Już wtedy mówiło się, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają się świetnie dogadywać i darzyć się sympatią. To miało zaowocować propozycją ich wspólnego prowadzenia "Pytania na śniadanie". Kurzajewski w rozmowie z "Vivą" wyznał, że z miejsca "zakochał się w propozycji" poprowadzenia programu śniadaniowego w TVP.

Kurzajewski nie ukrywał również, że cieszyła go współpraca z Kasią Cichopek. "Cieszę się, że moją partnerką jest Kasia. Zdążyliśmy się już zgrać i polubić. To świetna dziewczyna, którą kocha cała Polska. Zaraża optymizmem, a przy tym jest profesjonalistką" - mówił dziennikarz.

Plotki o tym, że Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy coś więcej, podsyciło między innymi to, że siedzieli obok siebie na gali Wiktorów, z której ponoć w tym samym czasie.

Jak myślicie, czy Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy coś więcej?

To też może cię zainteresować: Kim Kardashian pojawiła się na premierze "The Kardashians". Towarzyszył jej Pete Davidson. Wyglądała na naprawdę szczęśliwą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Martyna Wojciechowska zaskoczyła fanów. Takie zdjęcia na jej profilu to prawdziwa rzadkość

O tym się mówi: Rosja zapowiada "konsekwencje" po decyzji o usunięciu jej z Rady Praw Człowieka ONZ. Treść rosyjskiej notki obiegła media