Jak przypomina portal "Pomponik", Martyna Wojciechowska choć jest dość aktywna w mediach społecznościowych, to dość rzadko można zobaczyć zdjęcia z jej najbliższymi. Jeśli już to robi, to zwykle ani mogą zobaczyć córkę podróżniczki. Tym razem Wojciechowska zrobiła wyjątek i dodała zdjęcie ze swoimi rodzicami, którzy bynajmniej nie przyszli w odwiedziny z pustymi rękami.

Martyna Wojciechowska może liczyć na rodziców

Takie zdjęcie to prawdziwa rzadkość w mediach społecznościowych Martyny Wojciechowskiej. Mieliśmy okazję zobaczyć podróżniczkę wspólnie z rodzicami. Nawet znana ze swojej niezależności Wojciechowska od czasu do czasu korzysta z pomocy i wsparcia mamy i taty. Rodzice Wojciechowskiej odwiedzili ostatnio córkę i przywieźli ze sobą słoiki z przygotowanym prowiantem.

" Tak, też jestem słoikiem, choć urodziłam się i wychowałam w Warszawie! Kiedy masz 47 lat, a rodzice nadal ci przywożą wyprawkę z jedzeniem. Tak bardzo wierzą w moje zdolności kulinarne…" - napisała pod rodzinną fotografią Martyna Wojciechowska.

Wielu fanów przyznawało się w komentarzach, że też chętnie korzysta z kulinarnego wsparcia ze strony swoich rodziców czy babć. "Wiadomo, że od rodziców najlepiej smakuje" - napisała jedna z internautek. Inna dodała, że też będzie kiedyś taką mamą, która będzie przynosiła swoim dorosłym dzieciom przysmaki.

Martyna Wojciechowska/YouTube @Dalej Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska/YouTube @Dalej Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska/YouTube @Dalej Martyna Wojciechowska

Na wspólne zdjęcie Martyny Wojciechowskiej z jej rodzicami zareagowały również Joann Przytakiewicz, a także Zosia Zborowska, które umieścił w komentarzach emotikony serca.

A wy, korzystacie ze słoikowo-kulinarnego wsparcia ze strony swoich rodziców?

To też może cię zainteresować: Dagmara Kaźmierska w szczerej rozmowie na "Domówce u Dowborów". Opowiedziała o traumatycznej diagnozie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pyszne ciasto można przygotować w zaledwie 30 minut. Wystarczy kilka prostych składników

O tym się mówi: Znane są personalia generała okupanta, który nakazał ostrzeliwanie elektrowni atomowej w Energodarze. Tak wygląda zbrodniarz