Jak podaje portal "Plotek", za nami premiera filmu "The Kardashians", na której pojawiła się Kim Kardshian z Pete'm Davidsonem. Para trzymała się za ręce, a celebrytka po prostu promieniała. Jej fani nie mają wątpliwości, że przy nowym partnerze Kim wydaje się bardziej szczęśliwa i uśmiechnięta niż wtedy, kiedy była z Kanye Westem.

Za nami premiera "The Kardashians"

Uroczysta premiera "The Kardashians" odbyła się w miniony czwartek w Los Angeles. Na wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć Kim Kardashian, która pojawiła się na czerwonym dywanie w towarzystwie Pete'a Davidsona. Przez cały czas trzymali się za ręce i wyglądali na niezwykle szczęśliwych.

Kim Kardashian wie, jak przyciągać wzrok. Na premierze pojawiła się w opinającej ciało sukience w srebrnym kolorze, wykonaną ze sztucznej tkaniny. Wybraną na tę okazję stylizację uzupełniała biżuteria składające się z naszyjnika z kilku obręczy i dopasowanych do niego branosoletek oraz kolczyków.

Kim Kardashian i Pete Davidson/YouTube @ET Canada
Kim Kardashian i Pete Davidson/YouTube @ET Canada
Kim Kardashian i Pete Davidson/YouTube @ET Canada

Pete Davidson i Kim Kardashian nie opuszczali się przez cały czas ani na chwilę. Jak zauważyły zagraniczne media para zdaje się być ze sobą bardzo szczęśliwa. Przez cały czas uśmiechali się do siebie i żartowali.

Poważny związek

W wywiadzie udzielonym "ABC News" Kim Kardashian zapewniła, że bardzo poważnie podchodzi do swojego związku z Pete'm Davidsonem. Dodała, że nigdy nie związałaby się z nikim, gdyby myślała, że to będzie tylko na chwilę.

Kim Kardashian/YouTube @ET Canada
Kim Kardashian/YouTube @ET Canada
Kim Kardashian/YouTube @ET Canada

"Jestem bardzo szczęśliwa. To takie wspaniałe uczucie, móc w końcu poczuć spokój" - dodała celebrytka. Wielu fanów Kim wskazuje, że na taki spokój gwiazda nie mogła liczyć, kiedy związana była z Kanye Westem.

Myślicie, że związek Kim Kardashian i Pete'a Davidsona będzie już na całe życie?

To też może cię zainteresować: Martyna Wojciechowska zaskoczyła fanów. Takie zdjęcia na jej profilu to prawdziwa rzadkość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Donald Tusk reaguje na słowa Jarosława Kaczyńskiego. Premier PiS nie będzie z tego zadowolony

O tym się mówi: GIS wydaje pilne ostrzeżenie. Słodycze popularnej marki wycofane ze sprzedaży