Młodziutka artystka Roksana Węgiel bardzo szybko zdobyła popularność i sympatię fanów, zwyciężając konkurs “The Voice Kids” dedykowany dzieciom.

Nastoletnia piosenkarka zagra koncert w Lublinie. Jej kariera mknie w górę

Jej kariera muzyczna rozpędza się coraz bardziej, a uzdolniona nastolatka przeszła ogromną metamorfozę po zwycięskim występie. Stojąc wówczas na scenie, wyglądała adekwatnie do swojego wieku, lecz wpływ świata show-biznesu sprawił, że młodziutka artystka wpasowała się wizerunkowo wymogi sceniczne, przeobrażając się w gwiazdę i celebrytkę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ROXIE ⚡️ (@roxie_wegiel)

Jako prężnie rozwijająca się gwiazda, Roksana Węgiel wciąż zapraszana jest na różne występy i imprezy muzyczne organizowane przez stacje telewizyjne, wciąż tworzy nowe utwory i teledyski, a także występuje na koncertach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ROXIE ⚡️ (@roxie_wegiel)

Teraz media obiegła informacja, że piosenkarka zagra koncert w Lublinie, 24 kwietnia bieżącego roku o 17:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Spotkania Kultur przy Placu Teatralnym 1.

Tabloidy zwróciły jednak uwagę na pewien szczegół, który mógł umknąć osobom ustalającym cenę za bilety wstępu na koncert Roksany Węgiel.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ROXIE ⚡️ (@roxie_wegiel)

Okazuje się bowiem, że młodych ludzi będących głównie fanami artystki może skutecznie powstrzymać od przybycia na koncert dość wysoka cena, która oscyluje między 99 zł, a 119 zł. Takie kwoty mogą niestety być poza zasięgiem wielu przedstawicieli młodzieży i dzieci.

O tym się mówi: Krzysztof Ibisz szczerze zakochany w swojej żonie Joannie. Dlaczego para nie jest widziana razem publicznie

Zerknij tutaj: Czy Magdalena Narożna chce wrócić do wyuczonego zawodu. To bardzo opłacalne