Dziennikarz i prezenter Krzysztof Ibisz przez długi czas trzymał w tajemnicy swoje plany na ożenek. Ku zaskoczeniu wszystkich, na mediach społecznościowych pokazały się jednoznaczne zdjęcia dowodzące tego, że Krzysztof Ibisz wstąpił w związek małżeński z Joanną Kudzbalską, która jest 30-letnią modelką.

Szczęśliwy i zakochany po uszy

Znajomy z otoczenia pary zapytany o powody, dla których nie pokazują się razem w miejscach publicznych, nie pozują do zdjęć na ściankach, a także bardzo rzadko można ich zobaczyć razem na wydarzeniach Show biznesowych, szczerze wyjawił ważne powody takiego stanu rzeczy.

Jak wiemy, Joanna Kudzbalska, a obecnie już Ibisz robi coraz większą karierę w świecie modelingu, w związku z czym celebrytka zdążyła już poznać wartość własnej rozpoznawalności i osobistych sukcesów.

Pomponik donosi, że znajomy Krzysztofa Ibisza szczerze przyznał w jednym z wywiadów, że nie są widywani razem w miejscach publicznych zbyt często, gdyż żona prezentera Joanna zdecydowała zbudować swoją karierę własnymi siłami, bez wkraczania w świat show-biznesu będąc żoną znanego dziennikarza.

Z wypowiedzi osoby z otoczenia pary wynika, że Joannie Ibisz zależy na tym, aby własną renomę, sławę i sympatię społeczeństwa zdobyć samodzielnie i dzięki własnej z pracy - Moim zdaniem woli uniknąć łatki "żony Ibisza". Jest na tyle zdolna, że potrafi sama zdobyć, to co sobie wymarzyła. Pojechała z mężem też na Sylwestra Polsatu, bo chciała być przy nim podczas tego wydarzenia i spędzić czas po. Nie wchodziła na ściankę, bo nie zależy jej na karierze celebryckiej - tłumaczy znajomy pary.

O tym się mówi: Joe Biden spotkał się z Andrzejem Dudą w Warszawie. Usłyszał hymny dwóch narodów

Nie przegap: Andrzej Duda przeżył chwilę niepewności o swój los. “Nie dyskutowałem z tym, taka była decyzja”