Prezydent USA Joe Biden dołączył do spotkania sekretarza stanu USA Antony'ego Blinkena, sekretarza obrony USA Lloyda Austina, ukraińskiego ministra spraw zagranicznych Dmytro Kuleby i ukraińskiego ministra obrony Oleksiego Reznikowa podczas rosyjskiej inwazji na Ukrainę w hotelu Marriott w Warszawie. 26,2022.

Andrzej Duda nie dyskutował z kapitanem samolotu

W Warszawie Biden odbywa dwustronne spotkanie z prezydentem Polski Andrzejem Dudą, aby omówić, jak USA i ich sojusznicy odpowiadają na kryzys uchodźczy, który wystąpił w wyniku wojny, i spotyka się z ukraińskimi uchodźcami. Przed powrotem do Waszyngtonu prezydent wygłosi również przemówienie, które Biały Dom uznał za „główne przemówienie”.

Tymczasem media obiegła niepokojąca informacja na temat film grozy, jakie przeżył prezydent Andrzej Duda w samolocie, którym podróżować miał do Rzeszowa na spotkanie z prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Jak się okazuje, według doniesień Super Expressu samolot z prezydentem Polski na pokładzie musiał zawrócić zaledwie 10 minut po starcie.

Na konferencji prasowej prezydent opowiedział po spotkaniu z działu majdanem, co wydarzyło się w samolocie 10 minut po starcie - My wszyscy wiemy, jaką mamy dramatyczną historię jeżeli chodzi o loty. W trakcie lotu, dosłownie po 10 minutach może od wylotu z Warszawy, nagle podeszła do mnie stewardessa, powiedziała, że jest problem z samolotem, doszło do uszkodzenia jakiegoś urządzenia. Samolot był niestabilny, poczuliśmy, że się kiwa w specyficzny sposób. Pilot zdecydował, że musimy zawrócić do Warszawy. Nie dyskutowałem z tym, taka była decyzja dowódcy załogi. Skoro taką decyzję podjął, widocznie była to decyzja uzasadniona - ujawnił Andrzej Duda.

O tym się mówi: Rozbawiony Wołodymyr Zełenski odpowiada na pytania dziennikarki. Rozbroił wszystkich. O co chodzi

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. Żegnając się z mężem, wyszeptała ze łzami w oczach „Kochanie, będziemy mieli dziecko”. O co chodzi