Jak podaje "Jastrząb Post", Magdalena Narożna od lat funkcjonuje w show-biznesie jako wokalistka zespołu Piękni i Młodzi. Cały czas rozwija swoją karierę w grupie disco polo. Wystąpiła w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a nie tak dawno pojechała w trasę koncertową do USA, by zagrać dla Polonii.

Okazuje się jednak, że Magdalena Narożna nie od zawsze wiedziała, że będzie występować na scenie. Z wykształcenia jest higienistką stomatlogiczną. Co ciekawe, pracowała w zawodzie i bardzo to lubiła. Poza tym branża dentystyczna jest najlepiej opłacaną ze wszystykich okołomedycznych.

Magda Narożna. Źródło: instagram.com
Magda Narożna. Źródło: instagram.com
Magda Narożna. Źródło: instagram.com

Najbardziej ubolewam nad tym, że jak już dostałam dyplom higienistki stomatologicznej, to popracowałam miesiąc w swoim zawodzie. Pracowałam 5 lat w gabinecie stomatologicznym. Po 3 latach uświadomiłam sobie, że mi się to podoba.

Jak Magdalena Narożna twierdzi, to był idealny zawód, dzięki któremu poznała wielu wspaniałych ludzi.

Dla mnie to był idealny zawód. Ja pracowałam w branży ortodontycznej, te osoby się poznawało, bo one co miesiąc skrupulatnie przychodziły do gabinetu. To było fajne, że można porozmawiać, że jest kontakt z klientem, że jest dobra atmosfera. To są naprawdę piękne lata, które ja wspominam z uśmiechem na twarzy. Któż to wie, może jeszcze kiedyś na stare lata, jak nie dane będzie mi występować na scenie, to może jeszcze wrócę do swojego zawodu.

Magdalena Narożna/ instagram: madzia_pim
Magdalena Narożna/ instagram: madzia_pim
Magdalena Narożna/ instagram: madzia_pim

To również może Cię zainteresować: Jak Wyglądała Wizyta Joe Bidena W Polsce. Kulisy Wizyty

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska Po Raz Pierwszy Pokazała Twarz Dziecka