Jak podaje "Jastrząb Post", Agnieszka Kaczorowska wiele razy powtarzała w mediach, że nie ma zamiaru pokazywać twarzy córek w sieci. Przypomnijmy, że tancerka jest mamą małej Emilki i Gabrysi, które pojawiają się na zdjęciach wstawianych do sieci, jednak zawsze pozują one tyłem do kamery lub mają zasłoniętą buzię jakimś znakiem graficznym. Skąd taki pomysł? Kaczorowska ma jasne wytłumaczenie.

Nie wyobrażam sobie tworzyć dodatkową przestrzeń do hejtowania moich dzieci. Pokazując ich twarze, zapewne spotkałyby się z okropną oceną tych, którzy chcieliby, aby zabolało mnie.

Chcę uchronić moje dziewczyny przed tym, aby ich twarz zapowiadała dziwne artykuły czy strony www, już nie mówiąc o gorszych sytuacjach… Pedofilia, porwania. Wolę nawet o tym nie myśleć!

Agnieszka Kaczorowska zrobiła jednak wyjątek. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na któym jest wraz ze starszą córką. Emilka co prawda nie stoi przodem do obiektywu, jednak po raz pierwszy można zobaczyć jej twarz z profilu. Widać, że dziewczynka jest uroczą, śliczną blondyneczką. Podobna do mamy?

To również może Cię zainteresować: Lara Gessler Chwali Się Zdolnościami Córki. Taka Mała, A Już Takie Talenty

Zobacz także: Dominika Tajner Wychwala Antoniego Królikowskiego. "Uwielbiam go"