Na facebookowej stronie stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska pojawiło się właśnie ogłoszenie o zaginięciu 11-letniej Józefiny Śmietanki z Piaseczna w województwie mazowieckim.

Poszukiwana wyszła z domu 21 marca i nie wróciła. Nie ma z nią kontaktu

Zaginęła ona dzisiaj, 21 marca we wczesnych godzinach porannych. Opuściła miejsce zamieszkania W wilczej Górze i do teraz nie wróciła do domu. Według informacji podanych w ogłoszeniu, dziewczynka do tej pory nie skontaktowała się z bliskimi.

W ogłoszeniu podano także rysopis zaginionej Józefiny. Ma ona 145 cm wzrostu, oczy koloru piwnego, długie, ciemnoblond włosy, a w chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę i ciemne spodnie, zabrała ze sobą plecak koloru niebieskiego, a na głowie miała czapkę z daszkiem.

Policja apeluje do wszystkich osób mogących w jakikolwiek sposób pomóc w poszukiwaniach dziewczynki. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat aktualnego miejsca pobytu dziewczynki lub jej losu proszony jest o kontakt z komendą powiatową Policji w Piasecznie pod numerem telefonu 47 72 45 213, lub o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska podaj również dane kontaktowe do kontaktu z nimi w przypadku możliwości i chęci udzielenia informacji na temat zaginionej - Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginienicalapolska@gmail.com Gwarantujemy Anonimowość ❗❗❗

O tym się mówi: Komunie Święte zbliżają się wielkimi krokami. Ile wypada włożyć do koperty w 2022 roku

Zerknij tutaj: Maryla Rodowicz zdecydowała się zdradzić, jak zapamiętała spotkanie z przywódcą Białorusi. Jej relacja zaskakuje