Jak podaje portal "Jastrząb Post", Donald Tusk, choć jest dość zapracowany, zawsze znajdzie czas dla swoich wnucząt. W mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z nimi. Jak spędzali wspólnie czas?

Donald Tusk w różnych odsłonach

Donald Tusk jest obecny na polskiej scenie poitycznej od bardzo dawna. Może się także pochwalić sukcesami w polityce europejskiej. Od 2014 do 2019 roku pełnił funkcję przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Obecnie zajmuje stanowisko prezesa Platformy Obywatelskiej - partii, którą budował i chce znów poprowadzić do zwycięstwa.

Polityk może się pochwalić nie tylko szczęściem w życiu zawodowym, ale także w życiu prywatnym. Od lat jest szczęśliwym mężem Małgorzaty Tusk, z którą doczekał się dwójki dzieci, syna i córki. Jest też dziadkiem całkiem sporej gromadki - doczekał się pięciorga wnucząt.

Rodzina jest najważniejsza

Donald Tusk nie ukrywa, że rodzina jest dla niego ogromnie ważna i stara się poświęcać jej każdą wolną chwilę. W niedzielne po południe polityk pochwalił się zdjęciem ze swoimi ukochanymi wnuczętami. W poście z uroczą fotografią nawiązał do bieżącej sytuacji za naszymi wschodnimi granicami.

" W niedzielne popołudnie, z wnuczętami na kolanach myślę o tym, jak bezcennymi darami są pokój i bezpieczny rodzinny dom" - zaczął swój wpis Donald Tusk, dodając, że wojna jest "bezsensowna, okrutna i niebezpieczna". Zaapelował również, abyśmy nigdy nie pozwolili na to, aby nasze dzieci i wnuki musiały się z tym mierzyć.

Na zdjęciu widzimy Donalda Tuska z wnuczętami na kolanach, czytającego im bajkę. Wygląda na to, że taka forma spędzania czasu zarówno dziadkowi, jak i jego wnukom przypadł do gustu.

Co sądzicie o apelu Donalda Tuska? Zgadzacie się z nim?

To też może cię zainteresować: Porażające słowa rosyjskiego opozycjonisty o Władimirze Putinie. "Jest w stanie wcisnąć przycisk nuklearny"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jennifer Aniston i Brad Pitt widziani razem w Paryżu. Wspólny obiad skończył się kolacją. Co ich łączy

O tym się mówi: PZH opublikował specjalny raport. Co najczęściej zabiera Polaków z tego świata