Na początku lutego gwiazda "Przyjaciół" została sfotografowana w Waikiki na Hawajach, gdzie nakręcono parę scen do filmu. Aktorka nie jest jedyną gwiazdą bawiącą w Paryżu i to wesoły zbieg okoliczności, bo to jej były, Brad Pitt, kilka dni temu jeździł rowerem po ulicach stolicy.

Czy Brad Pitt i Jennifer Aniston po raz kolejny związali się w Paryżu we Francji? Jeden z magazynów oświadcza, że byli współmałżonkowie skonsumowali wspólnie kolację w mieście miłości.

Oto najświeższe wieści o ulubionych celebrytach

JastrzabPost opisał, że Brad Pitt i Jennifer Aniston na nowo integrują się po rozwodzie w 2005 roku. Według nieznanego źródła para spotkała się w Paryżu na „buntowniczy lunch zamieniony w kolację”.

Podczas gdy dotychczasowa para zaprzestała swojej romantycznej przeszłości, źródła oznajmiają, że Jennifer Aniston w końcu przyjęła ofertę Pitta, by kolejny raz dołączyć do Planu B, firmy produkcyjnej, którą założyli razem w 2001 roku.

„Jen i Brad są kreatywnym zespołem, zawsze nim byli”, mówi wtajemniczony. „Ponowne tworzenie zespołu przy nowych projektach filmowych wyzwalało, więc nie jest niespodzianką, że lunch trwał do wieczora. Brad uważa, że ​​Jen jest geniuszem, ale ona z kolei uwielbia to, jak jego wkład dodaje testosteronu do jej pisarstwa” - podaje JastrzabPost.

Ta opowieść jest po prostu nowym absurdem dołączonym do starej historii, jaką media odrzuciły parę miesięcy wcześniej. Czy zatem byli małżonkowie zamierzają nawiązać ponownie współpracę, czy chodzi także o drugie - romantyczne dno tej sprawy?

O tym się mówi: Zdjęcia mamy Witolda Paszta wzruszające do łez. Trudne chwile w dniu pożegnania

Zerknij też tutaj: Trwają negocjacje Kijowa z Moskwą. Wołodymyr Zełenski gotów na ustępstwa. Co z tego wyniknie