Jak podaje portal "Pomponik", Marianna Dufek i jej syn Kamil, aktywnie angażują się w pomoc Ukraińcom, którzy już 12 dzień mierzą się z rosyjską agresją. Byłej żonie Kamila Durczoka udało się zorganizować schronienie dla kilkudziesięciu uchodźców, którzy szukali schronienia przed wojną. Dufek przyznała, że dzięki temu była w stanie oderwać się od problemów, z jakimi przychodzi jej się mierzyć.

Pomoc dla Ukrainy

Już 12 dzień Ukraińcom przychodzi się mierzyć z rosyjską agresją. W wojnie, której sprzeciwia się niemal cały świat, giną nie tylko żołnierze, ale także ludność cywilna. Wielu naszych wschodnich sąsiadów stara się uciec z ogarniętego wojną kraju, szukając schronienia między innymi w Polsce. W pomoc uchodźcom włączają się zarówno zwykli ludzie, jak i celebryci.

W pomoc Ukraińcom włącza się aktywnie także żona Kamila Durczoka, Marianna Dufek. Dziennikarka TVP Katowice we współpracy ze swoimi przyjaciółmi z Fundacji Giesche, a także właścicielami katowiciekiej Fabryki Porcelany, przygotowała schronienie dla 45 szukających schronienia kobiet i dzieci.

W pomoc aktywnie włączył się również syn Marianny Dufek i Kamila Durczoka, Kamil Junior. Dziennikarka przyznała z uśmiechem, że nie wiedziała, że jej syn tak świetnie radzi sobie ze składaniem mebli. Dodała również, że jej samej dobrze zrobiło zaangażowanie się w pomoc, bo pozwoliło jej "zająć głowę".

Problemy byłej żony Kamila Durczoka

Marianna Dufek i jej syn Kamil, mają za sobą bardzo trudne doświadczenia. Przyszło im się zmierzyć z niespodziewaną śmiercią Kamila Durczoka. Potem musieli zrzec się po nim spadku, aby nie przejmować długów, jakie dziennikarz po sobie pozostawił.

Marianna Dufek i Kamil Durczok/YouTube @Gossip TV
Marianna Dufek i Kamil Durczok/YouTube @Gossip TV
Marianna Dufek i Kamil Durczok/YouTube @Gossip TV

Problemem nadal pozostaje kwestia związana z podrobieniem przez Kamila Durczoka podpisu żony na wekslach. Wciąż grozi jej, że bank przejmie nieruchomość, w której Marianna Dufek mieszka. Pomimo własnych problemów, nie zamierza przestać pomagać innym.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Pilna wiadomość dla wszystkich chcących pomóc Ukrainie. Powstała ważna zbiórka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Antek Królikowski opowiedział o zostawieniu żony. "Dziś wiem, że podjąłem dobrą decyzję"

O tym się mówi: Media obiegły informacje o nieformalnej pierwszej damie Rosji. Gdzie wspólnie z dziećmi ukryła się Alina Kabajewa