Jak przypomina portal "Plotek", Antoni Królikowski był jedną z gwiazd, które wzięły udział w programie TVN "Przez Atlantyk". Kiedy zdecydował się wziąć w nim udział, jego żona była w szóstym miesiącu ciąży. Dziś przyznaje, że wcale nie żałuje swojego wyboru.

Świeżo upieczeni rodzice

Joanna Opozda i Antek Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu zaledwie w sierpniu ubiegłego roku. Niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Vincenta. Jak donoszą media, nie doczekali tej wyjątkowej chwili, jako para. Aktor miał zdradzić swoją ciężarną żonę z ich sąsiadką. Póki co, małżonkowie nie odnieśli się w żaden sposób do tych rewelacji.

Joanna Opozda nie zawsze mogła liczyć na swojego męża. Kiedy była w szóstym miesiącu ciąży, Antek Królikowski zdecydował się wziąć udział w programie "Przez Atlantyk", który widzowie mogą oglądać już na antenie TVN. Nagrania trwały miesiąc i jak przyznał sam Antek, po prostu nie mógł zrezygnować z udziału w czymś takim.

"Jestem człowiekiem, który uwielbia wyzwania, kocha przygody i przekraczanie też pewnych granic" - powiedział Królikowski w rozmowie z "Party", dodając, że "było to coś, co chciał zrobić". Podkreślił również, że nie żałuje dokonania takiego właśnie wyboru, bo był to dla nigo wyjątkowo szczęśliwy czas. Będzie też mógł pochwalić się synowi, że udało mu się przepłynąć Atlantyk.

Nadszarpnięty wizeunk

Informacja o zdradzie, jakiej miał się dopuścić Antek Królikowski mocno nadszarpnęła jego wizeunek, który ze wszystkich sił stara się teraz ocieplić. Ostatnio zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoim synkiem pisząc, że rola ojca będzie jednym z największych wyzwań, przed jakimi stanie.

Wielu fanów wyraziło w komentarzach nadzieje, że tym razem sprawdzi się w tej roli i nie przerośnie go ona, jak miało to miejsce w przypadku "roli męża". Z relacji "Super Expressu" wynika, że Królikowski spędził z synem zaledwie dwie godziny, po których wybrał się bawić z przyjaciółmi.

Myślicie, że Antkowi uda się odbudować swój wizerunek?

To też może cię zainteresować: Czy Edyta Górniak planuje powrót do „The Voice Kids”. Artystka zabrała głos w tej sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zwrócił się do prezydenta Andrzeja Dudy. Wzruszające podziękowanie

O tym się mówi: Ołena Zełenska zwróciła się do świata z poruszającym apelem. "To są twarze dzieci, które nigdy nie dorosną"