Edyta Górniak bez cienia wątpliwości należy do najbardziej kontrowersyjnych w ostatnich miesiącach osób w polskim show – biznesie. Kobieta ponownie stanęła na piedestale popularności przede wszystkim dzięki zaskakującym i często niezrozumiałym poglądom. Sama gwiazda przez owe zachowanie straciła uznanie i autorytet w oczach tysięcy Polaków.

Kobieta jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie podzieliła się informacją o zmianie miejsca zamieszkania – od jesieni 2020 roku mieszka w domku w Zakopanem.

Czy Edyta Górniak planuje powrót do „The Voice of Kids”?

Edyta Górniak była kiedyś jedną z jurorek w programie „The Voice Kids”. Skład jurorski to najważniejszy element programu. To właśnie członkowie jury decydują w trakcie Przesłuchań w Ciemno, kto znajdzie się w kolejnym etapie, oni wraz z innymi nauczycielami szkolą później przyszły gwiazdy.

Edyta Górniak była ceniona specjalistką i wiele osób liczy na to, że znów zobaczymy ją na czerwonym fotelu jurorki. Sama Roksana Węgiel szkoliła się pod okiem polskiej diwy.

Artystka zabrała głos w tej sprawie

Mam piękne wspomnienia. Teraz jest nowy skład, więc trudno, żebym wypierała kogokolwiek

- powiedziała Edyta Górniak w wywiadzie z reporterką Jastrząb Post.

Piosenkarka dodała jednak, że program „The Voice” zawsze będzie w jej sercu, a czas pokaże, czy w przyszłości ponownie zasiądzie w show na fotelu jurora.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze