Nie ulega wątpliwości, że życie prywatne celebrytów i artystów bardzo interesuje różne grupy społeczne.

Druga rocznica odejścia Pawła Królikowskiego

Dlatego też fotoreporterzy z kolorowych pism wciąż mają pełne ręce roboty. W końcu trzeba gwiazdę przyłapać, śledzić ją i sfotografować w najbardziej osobistym momencie. Tak się właśnie stało z Antonim Królikowskim i jego bliskimi, którzy zostali sfotografowani przez fotoreporterów podczas bardzo osobistej i intymnej chwili, jaką były odwiedziny na grobie Pawła Królikowskiego.

Media jakiś czas temu podały, że Antoni Królikowski rozstał się z żoną Joanną Opozycją, z którą dosłownie chwilę wcześniej doczekał się synka Vincenta.

O rozstaniu małżonków media podały parę dni po przyjściu na świat ich synka. Antoni miał również nie odebrać rodziny ze szpitala po narodzinach Vincenta. Być może dlatego fotoreporterzy zwiększyli czujność w stosunku do osoby Antoniego Królikowskiego i zdołali wyśledzić go wraz z mamą i innymi osobami na cmentarzu podczas odwiedzin grobu ojca. Należy przypomnieć, że w tym dniu była druga rocznica odejścia aktora.

Antek w swoim najnowszym poście nawołuje do niepoddawania się medialnym plotkom, obiecał także, że z czasem coś o sobie opowie, gdyż widzi taką potrzebę - Trafiają do mnie różne wiadomości i zapytania, rozumiem że na podstawie doniesień medialnych możecie się czuć zaniepokojeni ale apeluje - proszę, nie poddawajmy się wszyscy tej niepotrzebnej manipulacji. Nie żyjcie plotkami. Kiedyś Wam opowiem coś o sobie bo mam wrażenie że muszę, a tymczasem wybaczcie ale mam ważniejsze sprawy na głowie niż kręcenie medialnych afer. Liczy sie życie. Wszyscy potrzebujemy spokoju i pokoju. #MakeLoveNotWar #ojciecisyn #Królikowscy.

O tym się mówi: Świadczenia wypłacane przez ZUS poprawiające sytuację finansową seniorów. Ważne podsumowanie

Zerknij: Szkolne kłopoty księcia Georga. Kiedy dowiedziała się o nich księżna Kate, nie była w stanie powstrzymać emocji. O co chodzi