Jak przypomina portal "Jastrząb Post", księżna Kate i książę William są rodzicami trójki dzieci. Dwójka z ich pociech uczęszcza już do prestiżowej szkoły Thomasa Battersea. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o tym, że książę George mierzy się z problemami szkolnymi. Na wieść o tym, jego mama nie była w stanie powstrzymać łez. Poznajcie szczegóły.

Książę George ma problemy w szkole

Nie da się ukryć, że książę George z każdym kolejnym rokiem będzie coraz bardziej zdawał sobie sprawę z tego, że jego życie będzie się różniło od tego, jakie wiodą jego rówieśnicy. Jak donosi magazyn "In Touch", różnice te, zaczynają zaznaczać się już teraz i przyszły następca tronu ma mieć z tego powodu kłopoty.

Książę George ma być nękany przez swoich rówieśników. Zdaniem części uczniów, George ma być faworyzowany przez nauczycieli. Dodatkowo uznali, że to oni powinni rozwiązać ten problem samodzielnie i ukarać księcia. Koledzy zdecydowali się nie zapraszać go na swoje urodzinowe przyjęcia. Mają na niego zrzucać również winę za własne wybryki.

Najstarszy syn księcia Williama stara się być silny i ni dawać się gnębicielom. Źródło magazynu donosi, że książę George miał się nawet wdać w utarczkę z chłopcem, który obraził jego dziadka - księcia Karola. Starcie chłopców miało mieć wyłącznie charakter słowny, ale i tak nauczyciele musieli interweniować.

Księżna Kate i książę Willam wezwani do szkoły

Dyrekacja zdecydowała się wezwać do szkoły rodziców księcia Georga. W trakcie spotkania księżna Kate i książę William mieli usłyszeć, że koledzy oskarżają ich najstarszego syna o prowokowanie ich. Jakby tego było mało, wskazywali, że za zachowaniem Georga ma również stać jego młodsza siostra, księżniczka Charlotte. Ponoć to właśnie ona ma namawiać go do takiego zachowania.

Księżna Kate przyjęła te wiadomości ze łzami w oczach, ale po chwili postanowiła podejść do sprawy ze spokojem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Obiecała, że postara się porozmawiać ze swoim pierowrodnym i uporać się z problemem.

Jak sądzicie, jak dalej potoczą się sprawy?

To też może cię zainteresować: Żołnierka z USA wysłana na służbę do Polski podbija media społecznościowe. Młoda kobieta zachwyciła się polskim jedzeniem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dagmara Kaźmierska w szpitalu. Wiadomo, z jakiego powodu się tam znalazła

O tym się mówi: Kolejne niepokojące wieści płyną z Ukrainy. Kolejne miasta są w niebiezpieczeństwie