Jak przypomina portal "Wirtualna Portalska", Dagmara Kaźmierska jest osobą, która chętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi jej prywatnego życia. W najnowszym odcinku programu "Królowe życia" widzowie mogli zobaczyć swoją idolkę w szpitalu. Celebrytka poddała się operacji i tym faktem postanowiła podzielić się ze swoimi widzami.

Królowa życia w szpitalu

Dagmara Kaźmierska należy do najpopularniejszych gwizd programu "Królowe życia", emitownego na antenie TTV. W mediach społecznościowych obserwuje ją już ponad milion osób. Ta imponująca liczba jst świetnym dowodem na to, jak wielu osobom niepokorna Dagmara skradła serce.

Nie brakuje osób, które z zapartym tchem śledzą losy Dagmary. W ostatnim odcinku mieli okazję zobaczyć, jak celebrytka trafia do szpitala. Od razu was uspokajamy, nie był to skuteż wypadku, czy choroby. Kaźmierska zdecydowała się poddać zabiegowi liposukcji z różnych obszarów ciała.

Zdaniem "Królowej życia", był to jedyny sposób na to, aby schudnąć i w ten sposób zadbać o kondycję nóg. "Powiem ci, dlaczego to robię. Tragedia z nogą jest i dobrze o tym wiesz. Muszę schudnąć natychmiastowo. Ja nie jestem w stanie sama schudnąć" - zdradziła celebrytka, dodając, że boi się zabiegu, ale po prostu musi się mu poddać.

Dagmara Kaźmierska otwarcie przyznaje, że nie widzi niczego złego w korzystaniu z dobrodziejstw medycyny estyetycznej. W rozmowie z "Telemagazynem" zdradziła, że kusi ją poddanie się zabiegowi liftingu. Zdradziła, że nawet była już w tej sprawie na konsultacji. "(...)pięknie mi pan doktor naciągnął, wyprostował, ale usta mi się zrobiły, jak u żaby. To mnie troszkę ostudziło" - dodała.

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Marta i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" zdradzili płeć dziecka. Wiadomo też, jak nazwą swoją pociechę. Wybór imienia niejednego zaskoczy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Naczelna Izba Aptekarska wydała ważny komunikat. Wszystko w związku z sytuacją na Ukrainie. O co chodzi

O tym się mówi: Żołnierka z USA wysłana na służbę do Polski podbija media społecznościowe. Młoda kobieta zachwyciła się polskim jedzeniem