Jak podaje portal "Super Express", Marta Paszkin i Paweł Bodzianny już niebawem powitają na świecie swoją pierwszą pociechę. Para zdecydowała się zdradzić nie tylko płeć maleństwa, ale także zdradzić, jakie imię może dostać ich dziecko.

Radosnych nowin ciąg dalszy

W tegoroczne święto zakochanych Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poinformowali, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Plotki na temat ciąży Marty, pojawiały się już od jakiegoś czasu, jednak dopiero kilka tygodni temu sami zainteresowani zdecydowali się potwierdzić te doniesienia.

Teraz poszli o krok dalej i w rozmowie z "Party" poinformowali, że udało im się poznać płeć dziecka w trakcie badanie USG. Pierworodne maleństwo Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony" okazało się wyjątkowo skore do współpracy i ułożyło się w taki sposób, że lekarz nie miał najmniejszych wątpliwości, co do płci dziecka.

"Teraz mamy pewność, będzie syn!" - powiedział wyraźnie dumny Paweł Bodzianny, zdradzając, że skrycie marzył właśnie o synu, któremu będzie mógł w przyszłości przekazać swoje gospodarstwo. Dodał jednak, że gdyby to jednak była córeczka, też by się cieszył, bo jak mówi "miałbym trzy księżniczki do kochania".

Imię dziecka

Marta Paszkin jest już mamą 8-letniej Stefanii. Wiele osób zastanawia się, czy i w przypadku synka para zdecyduje się na tradycyjne imię. Choć Bodzianny przyznał, że nie zdecyduje się zdradzić imienia. Zdradził jedynie, że będzie ono krótkie i międzynarodowe.

Marta dodał również, że z tym imieniem ma bardzo pozytywne skojarzenia, bo takie nosił reżyser, który "prowadził ich przez program".

Jesteście ciekawi, na jakie imię zdecydują się przyszli rodzice?

To też może cię zainteresować: Robert Bodzianny szczerze o relacji z Martą Manowską. Internauci otrzymali odpowiedź na najważniejsze pytanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Robert Bodzianny szczerze o relacji z Martą Manowską. Internauci otrzymali odpowiedź na najważniejsze pytanie

O tym się mówi: Żołnierka z USA wysłana na służbę do Polski podbija media społecznościowe. Młoda kobieta zachwyciła się polskim jedzeniem