Widzowie znanych programów, których gospodynią jest Marta Manowska wciąż dopytują się swoich idoli na temat ich życia, losów i relacji z innymi ludźmi.

Co łączy Martę Manowską i Roberta Bodziannego?

Z pomocą w zbieraniu tych informacji przybywają media społecznościowe, które wypełnione są po brzegi prywatnymi i zawodowym i informacjami publikowanymi przez gwiazdy i celebrytów.

Ostatnie publikacje Marty Manowskiej i jednego z uczestników programu "Rolnik szuka żony" Roberta Bodziannego mocno zaintrygowały internautów i obudziły w nich chęć poznania prawdy o ich relacji.

Krążące od pewnego czasu plotki na temat romansu trwającego pomiędzy Martą Manowską a byłym uczestnikiem "Rolnika" przybrały na sile, gdy na ich instagramowych profilach pojawiły się fotorelacje z wyprawy na wakacje do Meksyku.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Bodzianny (@jaba0909)

Widać ewidentnie, że urlop spędzają razem. Internauci zasypali ich gradem pytań na temat łączącej ich relacji. Robert Bodzianny Instagramie postanowił odpowiedzieć za pośrednictwem sekcji InstaStories. Zrobił to sposób humorystyczny publikując rodzinne zdjęcie - Za parę dni będzie bratową - odpowiedział na pytanie - kim jest dla Ciebie Marta.

źródło: Instagram/Robert Bodzianny

Mężczyzna wykorzystał fakt, że internauta nie sprecyzował, o którą Martę mu chodzi, gdyż Marta Paszkin jest ukochaną jego brata Pawła.

O tym się mówi: Ponura doniesienia z terenu Ukrainy. W centrum Czernihowa doszło do kolejnego aktu agresji. O co chodzi

Zerknij tutaj: Magda Gessler nie może się nachwalić prezydenta Ukrainy. W jej wpis jednak wkradł się błąd. O co chodzi