Znana w całej Polsce restauratorka i kreatorka smaku Magda Gessler postanowiła zabrać głos w sprawie medialnych doniesień na temat prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego.

Celebrytka "pokićkała" nazwisko prezydenta, którego nie może się nachwalić?

Głowa państwa ukraińskiego i jego rządowi współpracownicy opublikowali w mediach społecznościowych informacje, że nie ewakuowali się z zagrożonych terenów kraju, prezydent Ukrainy pojawił się na nagraniu z innymi politykami blisko z nimi współpracującymi.

Prezydent Ukrainy Wołodmyr Zełenski zaprzeczył informacji, że prosi swoich obywateli o poddanie się Rosji w wiadomości wideo, która stała się wirusowa w mediach społecznościowych. – Nadal tu jestem – powiedział. „Będziemy bronić kraju. Chwałą zawsze będzie Ukraina” – dodał.

Deklarowali oni czynny udział w walce z siłami zbrojnymi Rosji. Film bardzo szybko obie był internet i pojawił się w wielu stacjach telewizyjnych podczas głównych wydań wiadomości.

Ponadto media społecznościowe zalały zdjęcia przedstawiające załęskiego w mundurze i z karabinem w ręku.

Wielu ludzi różnych narodowości i z różnych krajów zachwyciła postawa prezydenta Ukrainy zaprezentowana w mediach. Spłynęły na niego liczne komplementy i gratulacje jego postawy wobec zagrożonego kraju.

Nie umknęło to także uwadze polskich celebrytów, którzy chwalą go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Restauratorka Magda Gessler także postanowiła zabrać głos w tej sprawie publikując wyrazy uznania dla prezydenta Ukrainy na swoim instagramowym profilu.

Publikacji dokonała w środku nocy, co mogło wpłynąć na błąd, jaki popełniła w nazwisku prezydenta. Bubel nie umknął uwadze mediów i niektórych komentujących post - Bohater #bohater #ukrainy #wladimirzelenco wyjątkowy bohater moj bohater ., swojej ojczyzny .. wierny i odważny . Romantyczny odważny waleczny ⁉️🟨🟦

O tym się mówi: USA, Wielka Brytania i UE wyrazili zgodę na usunięcie wskazanych rosyjskich banków z systemu bankowego SWIFT

Zerknij: Te zdjęcia księcia George’a robią furorę w sieci. Syn Kate i Williama jest uroczym chłopcem