Jak podaje portal "Pudelek", wiele osób okazuje swoje wsparcie dla narodu ukraińskiego, któremu przyszło się mierzyć z rosyjską agresją. Jedną z nich jest Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka po raz kolejny musiała się zmierzyć z falą krytyki. Poznajcie szczegóły.

Wojna na Ukrainie

Cały świat bacznie przygląda się temu, co dzieje się obecnie na terenie Ukrainy. Władimir Putin wydał rozkaz przeprowadzenia operacji militarnej. Rosyjskie wojska atakują przede wszystkim obiekty i infrastrukturę wojskową na terenie praktycznie całej Ukrainy, choć nie brakuje doniesień także o zniszczeniach budynków cywilnych. Giną nie tylko wojskowi, ale także ludność cywilna.

Skala rosyjskiej agresji jest ogromna. Wiele ukraińskich miast wciąż znajduje się pod ostrzałem. Słychać w nich wybuchy, syreny alarmowe, a osoby kóre są na miejscu, starają się znaleźć ratunek w schronach przeciwbombowych. Wielu światowych przywódców potępiło rosyjski atak. Wsparcie Ukraińcom starają się okazać ludzie w wielu krajach. W tym gronie znajduje się wiele gwiazd.

Swoje wsparcia zaatakowanej Ukrainie okazała między innymi Barbara Kurdej-Szatan. Na profilu aktorki w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie flagi narodowej Ukrainy dołączając do niej hasztag "Wolna Ukraina". Niestety nawet solidarny wpis stał się pretekstem do nieprzychylnych komentarzy pod adresem aktorki.

Część internautów wypomniało aktorce jej zeszłoroczny emocjonalny wpis dotyczący Straży Granicznej. Inni wskazali, że Polacy powinni na pierwszym miejscu stawiać siebie, wskazując, że wpis Kurdej-Szatan jest "obrazą polskiego żołnierza". "Teraz zaczęła się wojna i nawet w takim momencie Pan sączy jad w moją stronę" - napisała w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

Co sądzicie o zarzutach kierowanych pod adresem Barbary Kurdej-Szatan? Czy to faktycznie czas i miejsce na tego rodzaju komentarze?

To też może cię zainteresować: Była małżonka Żory Korolyova boi się o rodzinę. Bliscy Anny Kuzniecovej przebywają na terenie Ukrainy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rafał Szatan gościł w "Dzień Dobry TVN". Uwagę widzów przykuło jednak młodsze pokolenie. O co chodzi

O tym się mówi: Minister Mariusz Błaszczak podjął bardzo trudną decyzję. Polskie siły zbrojne objął wyższy stopień gotowości