W śniadaniowym programie "Dzień Dobry TVN" każdego dnia pojawiają się przeróżni goście w osobie artysty lub eksperta.

Rafał Szatan i Henio rozbawili widzów TVN

Ostatnio zagościł w studiu TVN Rafał Szatan w towarzystwie maleńkiego synka Henia. Artysta opowiedział między innymi po swojej kontuzji i rekonwalescencji, a także o sporych zmianach, jakie zaszły w życiu urodziny Barbary Kurdej-Szatan, Rafała Szatana i ich synka Henia.

Okazuje się, że podjęli decyzję o przeprowadzce z domu pod Warszawą do apartamentu znajdującego się w stolicy.

Jak przyznał artysta, decyzja zapadła z przyczyn technicznych, gdyż aktualnie wiele sprawunków załatwiają znacznie sprawniej i szybciej, a także mają większą szansę na uniknięcie korków.

Całą rozmowę uświetniał swoją aktywnością mały Henio, który nagle zniknął z kadru. To, co działo się potem, musiało rozbawić widzów, a na pewno Basię. Prowadzący program poinstruował Rafała, aby zajął się Heniem, gdyż Basia mogłaby wyciągnąć konsekwencje, gdyby malcowi coś się stało. Rafał odparł, że Henio udał się przed telewizor - Pilnuj Henia! Przyjdzie Basia i będzie zła, że dziecko coś sobie zrobiło! - zażartował prowadzący.

Ciekawe, czy Basia oglądała swoich ukochanych chłopców w telewizji i czy widziała tę zabawną scenę!

O tym się mówi: Była małżonka Żory Korolyova boi się o rodzinę. Bliscy Anny Kuzniecovej przebywają na terenie Ukrainy

Zerknij: 7 edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaowocowała zaskakującymi zmianami. Czy przyczynili się do tego fani

Nie przegap tego: Szybkie sposoby na pozbycie się muszek z doniczek zimą. Przypuszczalnie większość masz już w swojej kuchni