Wielu miłośników tego programu nie może się już doczekać kolejnych sezonów reality-show, ponieważ sporo zainteresowania może budzić forma, w jakiej jest realizowane.

Poważne zmiany w nowym sezonie programu

Tytułowy ślub odbywał się bowiem dopiero na samym końcu, gdy młoda para przebrnęła przez wszystkie etapy przygotowań do uroczystości. Oczywiste jest, jak to brzmi w nazwie programu, przyszli małżonkowie poznają się, dopiero stając wspólnie przed urzędnikiem Urzędu Stanu Cywilnego.

Gdy produkcja polskiej wersji programu ruszyła, pomysł ten wzbudził spore kontrowersje wśród Polaków, gdyż tradycyjne wychowanie nigdy nie dopuszczałoby potraktowania instytucji małżeństwa jak telewizyjne show.

Ku zaskoczeniu sceptyków tego pomysłu, "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyjął się w Polsce znakomicie, zdobywając coraz większą oglądalność z każdym nowym sezonem. Mamy ich już sześć za sobą, a siódmy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" według medialnych doniesień różnić się od wszystkich poprzednich.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Jak donosi Super Express, pierwszy odcinek siódmego sezonu popularnego show poświęcony był pierwszej parze, czyli Agnieszce i Kamilowi, dążąc do chwili zaślubin. Jak wiemy, poprzednie sezony oparte były na procesie przygotowań do ślubu każdego z uczestników osobno. Jak wam się podoba ta zmiana?

O tym się mówi: Anna Lewandowska z klasą odpowiada na krytykę eksperta. W internecie zawrzała dyskusja. O co poszło

Zerknij tutaj: Polski rząd reaguje na rosyjskie działania na Ukrainie. Zwołano posiedzenie Komitetu do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i Obronnych

Nie przegap tego: Szybkie sposoby na pozbycie się muszek z doniczek zimą. Przypuszczalnie większość masz już w swojej kuchni