Jak przypomina portal "Pomponik", Beatę Kozidrak czeka ponownie rozprawa przed sądem. Wszystko po tym, jak w ubiegłym roku gwiazda została przyłapana na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu we wrześniu ubiegłego roku. Artystka usłyszała już w tej sprawie wyrok, zdecydowała się jednak od niego odwołać.

Wokalistka Bajmu znów stanie przed sądem

Na wokandę wraca sprawa Beaty Kozidrak. Artystka została skazana przez sąd na pół roku wykonywania prac społecznych, zatrzymanie uprawnień do prowadzenia pojazdów na okres pięciu lat, a także zobowiązał ją do wpłacenia 10 tysięcy złotych na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Posiedzenie odbyło się bez udziału stron.

Artystka nie zgadzając się z wyrokiem sądu, wniosła apelację. Odwołanie złożyła róznież prokuratura uznając, że kara nie była adekwatna do przewinienia. Nieadekwatność wskazywana przez oskarżyciela dotyczyła zarówno "stanu nietrzeźwości, jak też stopnia zagrożenia bezpieczeństwa, które swoim zachowaniem wywołała oskarżona".

Rozprawa apelacyjna ma się odbyć już 16 marca i wtedy dojdzie do ponownego rozpatrzenia sprawy. Odwołanie się od wyroku sprawia, że poprzednio wydany wyrok nie jest nieważny. Tym razem w rozprawie weźmie udział zarówno oskarżyciel, jak i oskarżona piosenkarka. Wokalistka ma nadzieję, że wyrok będzie dla niej korzystniejszy.

Zatrzymanie wokalistki

Przypomnijmy, na początku września ubiegłego roku Policja zatrzymała samochód prowadzony przez Beatę Kozidrak. W trakcie badania alkomatem, u wokalistki stwierdzono 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wokalistka Bajmu szybko odniosła się do sprawy w mediach społecznościowych, nie tylko przyznając się do winy, ale także przepraszając i wyrażając gotowość poniesienia konsekwencji swojego zachowania.

Jakiego wyroku w sprawie Beaty Kozidrak się spodziewacie tym razem? Spodziewacie się, że kara będzie łagodniesza, czy zaostrzona względem wcześniejszego wyroku?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Ostrowska-Królikowska znów wraca na salony. Ten wieczór nie spędziła sama. Kogo można było zobaczyć u jej boku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsze zdjęcie Mikołaja Roznerskiego zaniepokoiło internautów. Pojawiło się mnóstwo pytań na temat jego stanu

O tym się mówi: Premier Mateusz Morawiecki ogłosił decyzje na temat obostrzeń pandemicznych. Czy będziemy mogli zapomnieć o maseczkach