Wielbiciele w serialu "M jak miłość" i fani aktorów byli wprost zachwyceni trwającym 3 lata związkiem między Adrianą, a Mikołajem.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wciąż działają zawodowo

Para miała poważne plany ślubne, według medialnych doniesień nie doszły one do skutku ze względu na trudności związane z pandemią. Mimo wszystko trwali ze sobą zachwycając opinię publiczną.

Gdy w sieci zaczęły krążyć spekulacje na temat ich rozstania, jedynym oficjalnym oświadczeniem potwierdzającym doniesienia medialne był krótki post instagramowy opublikowany przez Adrianę Kalską.

Potem internautom pozostało już jedynie śledzenie ich instagramowych profili i snucie własnych domysłów. Jak donosiły media, powodem ich rozstania były intensywne zajęcia zawodowe z obu stron. Idąc własnymi ścieżkami, kontynuują pracę, wciąż spotykając się na planie serialu "M jak miłość".

O ile publikacje Adriany na temat jej przyszłych planów zawodowych nie budzą niepokoju internautów, o tyle najnowsze zdjęcie rozczochranego Mikołaja ponownie rozbudziły wyobraźnię śledzących jego profil fanów.

Tabloidy natychmiast rozpoczęły kolejną falę artykułów na ten temat, podłapując krążące spekulacje. O tym, jaka jest prawda, wie w stu procentach jedynie Mikołaj.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Pilna wiadomość dla wszystkich emerytów. Spora grupa nie otrzyma podwójnej emerytury. O co chodzi

Zerknij tutaj: Odejście Witolda Paszta spowodowało pustkę w życiu wielu ludzi. Jego dwuletnia wnuczka wciąż woła dziadka. To wzrusza do łez