Jak podaje portal "Super Express", po śmierci Pawła Królikowskiego, jego żona przez bardzo długi czas nie pojawiała się branżowych wydarzeniach. Wszystko wskazuje na to, że okres żałoby jest już za Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, bo aktorka błyszczała ostatnio na premierze filmu "Mój dług". Nie pojawiła się na salonach sama. Poznajcie szczegóły!

Szczęśliwe małżeństwo

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem przez ponad 30 lat. Niestety choroba aktora nie pozwoliła im obchodzić wspólnie 32 rocznicy. Aktor zmarł 27 lutego 2020 roku. Gwiazda "Klanu" długo nie mogła pogodzić się ze śmiercią swojego ukochanego. Jego strata była dla niej ogromnym ciosem, podobnie jak dla piątki ich pociech.

Oboje nie ukrywali, że choć zdarzały im się spory, nigdy nawet przez myśl im nie przeszło, że mogliby się rozstać. Nie miewali też cichych dni. Nie oznacza to, że wcale się nie kłócili, wprost przeciwnie ich spory były gwałtowne, ale kończyły się równie szybko jak się zaczynał.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraca na salony

Coraz częściej można też zobaczyć aktorkę na branżowych wydarzeniach, takich jak choćby premiera filmu "Mój dług". Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyciągała spojrzenia. Na wydarzenie wybrała kostium w kolorze butelkowej zieleni. Z jej twarzy nie znikał uśmiech.

U jej boku można było zobaczyć reżysera Bogusław Joba. Nie dało się ukryć, że ta dwójak świetnie czuje się w swoim towarzystwie i dobrze się ze sobą dogadują. Fotoreporterzy mieli wiele okazji, żeby zrobić im wspólne zdjęcia. Znajdziecie je tutaj.

Myślicie, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska otworzy się jeszcze na nową miłość?

To też może cię zainteresować: Najnowsze zdjęcie Mikołaja Roznerskiego zaniepokoiło internautów. Pojawiło się mnóstwo pytań na temat jego stanu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki ogłosił decyzje na temat obostrzeń pandemicznych. Czy będziemy mogli zapomnieć o maseczkach

O tym się mówi: Kolejne spotkania królowej Elżbiety II są odwoływane. Poddani nie kryją obaw. Jest oficjalny komunikat pałacu