Jak podaje portal "Super Express", Agata Młynarska poinformowała swoich fanów o tym, że przebywa w szpitalu. W poniedziałek rano dziennikarka przyznała, że ból daje się jej mocno we znaki. Co dokładnie dolega dziennikarce?

Agata Młynarska trafiła do szpitala

Agata Młynarska podzieliła się w mediach społecznościowych informacją o tym, że trafiła do szpitala. Do wpisu dołączyła zdjęcia z placówki. Nie jest tajemnicą, że dziennikarka od bardzo wielu lat mierzy się z poważną chorobą, która bardzo mocno wpływa na jokość jej codziennego życia. Nic więc dziwnego, że Młynarska robi co może, żeby ograniczyć negatywny wpływ schorzenia na jej życie.

Teraz zdecydowała się na wypróbowanie nowej terapii biologicznej. W swoim wpisie przyznała, że obecnie czeka na to, czy zostanie zakwalifikowana do leczenia nową metodą. Zdradziła, że jest to kolejna próba znalezienia dla niej leku, który pomoże jej uporać się z bólem stawów i ścięgień.

Dodała, że znalezienie odpowiedniego leku nie jest zadaniem łatwym, ale nie przestaje wierzyć w to, że uda jej się znaleźć ten, który pozwoli jej dłużej nie cierpieć.

Z czym zmaga się Agata Młynarska?

Agacie Młynarskiej przyszło się mierzyć z dwoma poważnymi chorobami. Pierwsza z nich to choroba Leśniowskiego-Crohna, będąca przewlekłą chorobą zapalną jelit. W jej przebiegu dochodzi do mocnych bólów brzucha i biegunek, które są długotrwałe i bardzo obciążają organizm chorego.

Młynarska zmaga się również z fibromialgią, która również nie ułatwia codziennego funkcjonowania. Jak opisywała w jednym z wywiadów "jest to choroba polegająca na zupełnie innym postrzeganiu bodźców, czyli nawet dotyk, światło, wszystko, możesz postrzegać jako ogromny ból".

Myślicie, że lekarzom uda się znaleźć skuteczną terapię dla Agaty Młynarskiej?

To też może cię zainteresować: Witold Paszt był dziadkiem na medal. To wzruszające, jak zajmował się maleńką Nadią

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące wieści płyną z brytyjskiego dworu. Królowa Elżbieta II choruje. Jaki jest stan monarchinii

O tym się mówi: Sondaż IBRiS nie pozostawia złudzeń. Czy Polacy chcą przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej