Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w naszym kraju. Fenomenalny piłkarz i znana trenerska nie znikają z pierwszych stron gazet i nieustannie jest o nich głośno.

Anna Lewandowska zdradziła, jak wyglądały jej zaręczyny

Oboje bardzo mocno zaangażowani są także w prowadzenie mediów społecznościowych. To właśnie tam dzielą się ze swoimi fanami codziennym życiem i poruszają wiele ważnych kwestii.

Jak doskonale wiemy Lewandowscy są niesamowicie dumni ze swoich dwóch ukochanych córeczek. Starszej Klary i młodszej Laury. Nie ulega żadnej wątpliwości, że dzieci są dla nich najważniejsze i oboje zrobią wszystko, aby zapewnić im jak najlepszą przyszłość.

Anna i Robert Lewandowscy mają żyłkę do interesów. Od lat mądrze inwestują ciężko zarobione pieniądze. Głównie inwestują w nieruchomości – są właścicielami domu w Monachium, mieszkania w centrum Warszawy oraz domu na Majorce, gdzie często spędzają wakacje.

Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk

Anna i Robert Lewandowscy kochają się ponad wszystko. Okazuje się, że znany piłkarz jest prawdziwym romantykiem.

Trenerka fitness wyznała jakiś czas temu, jak wyglądały ich zaręczyny. Anna Lewandowska odpowiedziała, że Robert oświadczył się jej w wodzie, kiedy przebywali na egzotycznych wakacjach. To musiało być naprawdę romantyczne!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze